Media Markt i dostawa tego samego dnia

Media Markt i dostawa tego samego dnia

E-zakupy sprzętu elektronicznego stają się coraz prostsze. MediaMarkt jako pierwsza sieć z elektroniką użytkową na polskim rynku wprowadziło usługę dostawy tego samego dnia. Klienci sklepu internetowego mogą teraz otrzymać wybrane produkty w ciągu kilku godzin od złożenia zamówienia.

Powszechnym trendem jest dążenie do maksymalnej wygody zakupów i tym samym budowanie pozytywnych doświadczeń klientów we wszystkich punktach kontaktu z marką. Doskonałym przykładem jest sieć MediaMarkt, znana polskim konsumentom z szerokiej oferty nowoczesnej elektroniki użytkowej i usług. Sieć uruchomiła nową usługę dla użytkowników sklepu internetowego. Ofertą objęte są tysiące produktów, które można zamówić z dostawą tego samego dnia. Zostały one odpowiednio oznaczone informacją „Dostarczymy dziś”.
Obecnie z usługi dostawy tego samego dnia mogą skorzystać mieszkańcy aglomeracji warszawskiej, katowickiej, Łodzi, Poznania, Wrocławia i Krakowa. Zamówienia złożone w dniu roboczym do godziny 11.30 zostaną dostarczone w godzinach 18.00-22.00. Mieszkańcy aglomeracji warszawskiej będą mogli dodatkowo korzystać z opcji składania zamówień do godz. 15.30 i realizacji ich w godz. 18.00-22.00. A wkrótce usługa dostawy tego samego dnia będzie dostępna w kolejnych 7 miastach.

– Naszym priorytetem jest harmonijny rozwój wszystkich kanałów dystrybucji. Dla użytkowników nowoczesnych technologii czas dostawy jest jednym z kluczowych czynników wpływających na satysfakcję z realizacji procesu zakupowego. Nowa usługa idealnie wpisuje się w naszą strategię klientocentryzmu – mówi Alpay Güner, CEO MediaMarktSaturn Polska.

Poleć ten artykuł:

Polecamy