Ekol z nowym połączeniem do Turcji

Ekol z nowym połączeniem do Turcji

Firma Ekol Polska uruchomiła nowe, alternatywne, drogowe połącznie drobnicowe z Turcją.

– Rozszerzyliśmy zakres świadczonych usług o nowe, bezpośrednie połączenie pomiędzy Turcją a Polską, w którym czas transportu przesyłek wynosił zaledwie 5 dni – mówi Paweł Kistela, kierownik Oddziału Ekol Polska w Sosnowcu.

Połączenie wahadłowe kursuje pomiędzy Sosnowcem, a Stambułem dwa razy w tygodniu. Wyjazdy z Polski odbywają sie w środę i poniedziałek, a wyjazdy ze Stambułu w piątek i środę. Czas konslidacji przesyłek w Polsce to 24/48 godzin, w Turcji natomiast 24/72 godzin.

– Nowa linia drobnicowa jest alternatywą dla oferowanych od wielu lat połączeń intermodalnych. W ostatnich tygodniach uruchomiliśmy w Ekol Polska nową usługę transportu morskiego, lotniczego, ale nadal rozwijamy również rozwiązania z zakresu transportu kolejowego czy drogowego – dodał Arkadiusz Jastrzębski, Country Manager, Ekol Polska.

Warto wspomnieć, iż Ekol posiada AEO, a Turcja jest hubem do realizacji przesyłek na Bliski Wschód. Jest to kierunek, w którym firma specjalizuje się już od blisko 30 lat.

– Usługi transportowe czy też logistyczne realizujemy w oparciu o własne programy TMS i WMS – dodaje Paweł Kistela. Firma Ekol Polska świadczy również kompleksowe usługi logistyczne.

(Ekol)

Poleć ten artykuł:

Polecamy