Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Multi-Tab uruchomi zakład w Gdyni
  •   

5 lipca   Witold Zygmunt
Multi-Tab uruchomi zakład w Gdyni Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna wydała decyzję o wsparciu inwestycji firmie Multi-Tab. Przedsiębiorca uruchomi w Gdyni zakład produkujący kompleksowe oznakowanie dla branży energetycznej.
 

Muti-Tab jest producentem tablic tłoczonych w aluminium, tabliczek z laminatów grawerskich do znakowania kabli oraz tablic ostrzegawczych. Ich system "Składak" - umożliwia samodzielne przygotowanie potrzebnego oznakowania. Produkty wyposażone w tagi RFID i QR kody wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem na urządzenia przenośne tworzą System Oznakowania Elektronicznego (SOE).

 

System ten pozwala na automatyzację wprowadzania informacji do baz danych, celem inwentaryzacji, diagnozowania oraz monitorowania obiektów. Z produktów firmy Multi-Tab korzystają najwięksi polscy dystrybutorzy energii: ENERGA Operator, ENEA Operator, PGE Dystrybucja, TAURON Dystrybucja.

 

To już 18. decyzja wydana przez PSSE w ciągu roku od uchwalenia Ustawy o wspieraniu inwestycji . Przedsiębiorcy zadeklarowali otworzenie 204 nowych miejsca pracy oraz nakłady inwestycyjne na poziomie 376 mln zł. 13 z nich to firmy polskich, a 5 -z kapitałem zagranicznym. 8 firm to duże przedsiębiorstwa, a 10 – mikro, małe i średnie.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.