Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Advanced Supply Chain i Euro-Trans łączą siły
  •   

2 lipca   Witold Zygmunt
Advanced Supply Chain i Euro-Trans łączą siły Ostatnie dni września będą dla przedstawicieli branży TSL okazją do skorzystania z możliwości, jakie stworzyła fuzja dwóch doskonale znanych wydarzeń branżowych.
 

Konferencje Advanced Supply Chain i Euro-Trans łączą siły i oferują zupełnie nową jakość dla wszystkich zainteresowanych poszerzaniem teoretycznej i praktycznej wiedzy, na temat zarządzania łańcuchami dostaw.

 

BVL International – Chapter Poland, Wydawnictwo Eurologistics, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie oraz Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego - te cztery organizacje podjęły decyzję o połączeniu dwóch formuł i dwóch środowisk, poprzez integrację międzynarodowej konferencji logistycznej Advanced Supply Chain oraz międzynarodowej konferencji naukowej Euro-Trans. Podczas dwóch dni, w dwóch różnych miejscach, lecz w jednym mieście będziemy wykorzystywać efekt synergii, wynikający z połączenia świata praktyki ze światem nauki na najwyższym poziomie intelektualnym.

 

Pierwszy dzień - Advanced Supply Chain 2019 - przebiegać będzie pod hasłem „W pogoni za technologią” Odzwierciedli on sytuacje, jakich codziennie doświadczają menedżerowie łańcuchów dostaw. Rosnące oczekiwania klientów mobilizują producentów, firmy handlowe, operatorów logistycznych i przewoźników do przebudowywania łańcuchów dostaw, optymalizowania procesów, rozwijania cyfryzacji i innowacyjnych rozwiązań. Tego dnia przyjrzymy się wielu praktycznym zastosowaniom najnowszych technologii oraz zajrzymy w kuluary budowania nowych procesów zarządzania łańcuchami dostaw.

 

"Zastosowanie sztucznej inteligencji w systemach mobilności oraz w łańcuchach dostaw" to z kolei temat przewodni drugiego dnia konferencji - Euro-Trans 2019. Dzień ten, będzie okazją do zaprezentowania dostępnej wiedzy na temat zaawansowania prac nad rozwojem i wdrożeniem rozwiązań określanych mianem sztucznej inteligencji. Pracownicy naukowi z uniwersytetów i politechnik z różnych krajów europejskich, przedstawiciele kadry kierowniczej operatorów z branży TSL, a także przedstawiciele przemysłowych ośrodków badawczych, będą dyskutować o już osiąganych i możliwych do uzyskania korzyściach w biznesie, wynikających z zastosowania innowacyjnych aplikacji, wykorzystujących różnorodne technologie cyfrowe, w tym maszynowego uczenia się (machine learning).

 

Już dziś należy zapisać w swoim kalendarzu datę 26-27 września 2019, bowiem uczestnictwa w tym wydarzeniu po prostu nie można przegapić. Zapraszamy na stronę www.asc-eurotrans.com, gdzie można zapoznać się z programem wydarzenia oraz poznać nazwiska pierwszych prelegentów.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.