Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

NG Engineering Group z nowym centrum technologicznym
  •   

1 lipca   Witold Zygmunt
NG Engineering Group z nowym centrum technologicznym Firma NG Engineering Group oficjalne otworzyła nowe centrum technologicznego NG Engineering Group we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 55C.
 

Oprócz nowoczesnej hali produkcyjnej maszyn specjalnych, w budynku mieści się również dodatkowa przestrzeń dla inżynierów konstruktorów z działu rozwoju produktu i projektowania maszyn, a także dla programu szkoleniowego NG Academy.

 

Grupa NG Engineering wypracowała dobrą renomę na rynku polskim i międzynarodowym, oferując kompleksową realizację projektów od pierwszego etapu planowania, poprzez wstępne i kolejne koncepcje, aż do wprowadzenia do produkcji.

 

Prawie 200 inżynierów z działów projektowania mechanicznego i elektronicznego, symulacji, automatyzacji, rozwoju oprogramowania oraz odsprzedaży i doradztwa w zakresie oprogramowania Siemens PLM pracuje obecnie w dwóch lokalizacjach we Wrocławiu o łącznej powierzchni 2.400 m2.

 

11 czerwca przedstawiciele naszych klientów i dostawców mieli okazję obejrzeć przestrzenie nowego biura z okazji dnia otwarcia oddziału. Wydarzeniu towarzyszył roadshow naszego partnera Stäubli Automation, który zaprezentował najnowszą generację robotów.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.