Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Bahlsen inwestuje w digitalizację produkcji
  •   

12 czerwca   Witold Zygmunt
Bahlsen inwestuje w digitalizację produkcji Zarząd Krakowskiego Parku Technologicznego wydał kolejną decyzję o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Otrzymała ją firma Bahlsen Polska działająca w branży spożywczej.
 

Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. zainwestuje w rozbudowę zakładu, w nowoczesny park maszynowy, a także w zwiększenie automatyzacji i digitalizacji procesu produkcyjnego. Zwiększy to możliwości produkowania wyrobów piekarskich i mącznych. Inwestycja zostanie zrealizowana w gminie Skawina w powiecie krakowskim.

 

Warto przypomnieć, że spółka otrzymała w 2011 roku zezwolenie na działalność w specjalnej strefie ekonomicznej i w oparciu o nie prowadziła rozbudowę skawińskiego zakładu. W ramach obecnej decyzji przedsiębiorca zadeklarował poniesienie kosztów kwalifikowanych w wysokości co najmniej 80.000.000,00 zł.

 

Głównym przedmiotem działalności spółki Bahlsen jest produkcja pieczywa słodkiego pod tak znanymi markami, jak Bahlsen, HIT, Leibniz oraz marką lokalną Krakuski. Zakład produkuje między innymi klasyczne herbatniki, wafle, sezonowe ciasta, organiczne batoniki owocowo-orzechowe, ale też herbatniki maślane (znane pod marką Leibniz). Bahlsen eksportuje swoje produkty do 55 krajów, a w 2017 roku upieczono i dostarczono na rynek blisko 150 000 ton ciastek!

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.