Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

DB Schenker z nowym magazynem dla branży automotive
  •   

9 maja   Kinga Wiśniewska
DB Schenker z nowym magazynem dla branży automotive DB Schenker, jeden z wiodących dostawców usług w zakresie logistyki, świadczący usługi z zakresu logistyki kontraktowej i zarządzania łańcuchem dostaw, wynajął ok. 8500 m kw. powierzchni logistycznej w parku magazynowym Panattoni Park Poznań VIII. Operatora reprezentowała firma doradcza Savills.
 

-Firma Panattoni była w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszego klienta, zapewniając bardzo dobrą lokalizację, powierzchnię na ekspansję oraz atrakcyjne warunki najmu. Jest to nowy obiekt, który dawał możliwość zaadoptowania go pod wymogi firmy DB Schenker - mówi Kamil Szymański, dyrektor w dziale powierzchni magazynowych i przemysłowych, Savills.

Najemca rozpoczął działalność w nowym obiekcie w kwietniu 2019 r. Na wynajętej powierzchni świadczy usługi logistyki kontraktowej, m.in. dla jednego ze swoich klientów z branży motoryzacyjnej.

 - To kolejna lokalizacja magazynowa otwierana przez DB Schenker w ostatnim czasie. Mamy duże doświadczenie w obsłudze logistycznej firm z branży automotive after market, ale też prowadzimy wiele projektów dla firm z innych branż, np. chemicznej czy spożywczej - mówi Dariusz Doroś, VP Contract Logistics Northeast Europe DB Schenker.

Panattoni Park Poznań VIII to centrum dystrybucyjne, które oferuje obecnie ok. 85 000 m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Na inwestycję zlokalizowaną u zbiegu węzła, w którym przecinają się autostrady A2 i drogi ekspresowe S5 oraz S11, składają się obecnie dwa budynki przeznaczone na składowanie i lekką produkcję.

 

(Savills)

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.