Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

System Transport otwiera centrum logistyczno-dystrybucyjne pod Poznaniem
  •   

7 maja   Witold Zygmunt
System Transport otwiera centrum logistyczno-dystrybucyjne pod Poznaniem Operator logistyczny podpisał umowę na najem 4,4 tys. mkw. w ramach parku Panattoni Park Poznań VI w Koninku pod Poznaniem, gdzie w kwietniu rozpoczęło pracę nowe centrum logistyczno-dystrybucyjne firmy.
 

Na swojego doradcę w procesie wyboru lokalizacji oraz negocjacji warunków najmu System Transport wybrał agencję AXI IMMO.

 

Firma System Transport, specjalizująca się w sektorze lifestyle, w kwietniu 2019 r. otworzył nowe centrum logistyczno-dystrybucyjne w Koninku pod Poznaniem. W ramach ponad 3 830 mkw. powierzchni magazynowej oraz 570 mkw. powierzchni biurowo-socjalnej wynajętej w Panattoni Park Poznań VI firma prowdzi operacje logistyczne dla obecnych i nowych klientów z Europy Centralnej i krajów nordyckich. Firma doradcza AXI IMMO wspierała System Transport w procesie wyboru i negocjacji warunków najmu nowej powierzchni.

 

System Transport Sp. z o.o., to działający od 20 lat na rynku polskim operator logistyczny będący częścią duńskiej grupy System Transport A/S. Poza Polską, oddziały firmy znajdują się w Dani oraz w Niemczech. Główną działalnością nowego najemcy Panattoni Park Poznań VI jest organizacja międzynarodowego transportu i logistyki dla branży tekstylnej i produktów z kategorii lifestyle oraz nowoczesne zarządzanie logistyką zwrotną. W ofercie operatora znajduje się również krótko- i długoterminowe magazynowanie, odbieranie i pakowanie, pakowanie kartonowe towarów, wysyłka do sklepów, a także kompleksowa obsługa zamówień sektora e-commerce.

 

Polska jest kluczową lokalizacją w organizacji łańcucha dostaw pomiędzy rynkami Europy Zachodniej i Wschodniej, dlatego potrzebowaliśmy powierzchni, która stworzy odpowiednie warunki do ekspansji firmy, rozwoju współpracy z obecnymi oraz przyszłym klientami. Zdecydowaliśmy się na lokalizację w parku Panattoni Park Poznań VI ze względu na wysoką jakość powierzchni magazynowej, funkcjonalność obiektu oraz doskonałą lokalizację – mówi Rafał Jabłoński, CEO System Transport Sp. z o.o.

 

Cieszymy się, że firma System Transport skorzystała z doradztwa AXI IMMO. Wiemy, że ze względu na dynamikę rozwoju sektora dla klientów logistycznych ważna jest dostępność „od ręki” oraz elastyczność zajmowanej powierzchni. Z tego powodu proponowaliśmy i wspólnie z klientem analizowaliśmy powierzchnie oraz warunki najmu, które umożliwią sprawne przeniesienie i rozruch operacji w nowej lokalizacji. Panattoni Park Poznań VI doskonale wpisało się w te kryteria – komentuje Piotr Roszkowski, Senior Consultant Industrial & Logistic w AXI IMMO.

 

Rafał Jabłoński z System Transport Sp. z o.o. dodaje, że przy wyborze Panattoni Park Poznań VI istotna była także możliwość przygotowania relatywnie dużego modułu biurowo-socjalnego. Nowe centrum logistyczne System Transport Sp. z o.o. rozpoczęło działalność w połowie kwietnia 2019 r. Na powierzchni magazynowej zamontowano regały łącznej pojemności prawie 4 tys. palet, przygotowano również strefę przeładunku umożliwiającą operacje typu cross-docking. W ofercie System Transport jest również przejrzysty system monitorowania przesyłek w oparciu o nowoczesne systemy telematyczne, zintegrowane z WMS i TMS operatora.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.