Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Rejestracja wystawców na Taropak 2019
  •   

10 maja   Witold Zygmunt
Rejestracja wystawców na Taropak 2019 Targi Taropak odbędzie się w dniach 30 września - 3 października 2019. Do Targów pozostało jeszcze kilka miesięcy, jednak o obecność firmy na tym to najważniejszym spotkaniu branży opakowaniowej warto zadbać zawczasu.
 

Uczestnictwo w Taropak to punkt obowiązkowy w biznesowym kalendarzu branży opakowań. Na poznańskich Targach swoją najnowszą ofertę prezentują producenci i dystrybutorzy opakowań do wszystkich gałęzi przemysłu. Część przestrzeni zajmują również maszyny do pakowania i produkcji opakowań oraz etykiet. Ważnym elementem ekspozycji będzie strefa e-commerce, prężnie rozwijającej się przestrzeni handlu, stawiającej przed branżą opakowaniową coraz ambitniejsze wyzwania. Podczas kolejnej edycji równie szeroko prezentowany będzie temat eko opakowań, zarówno w zakresie produkcji jak i recyklingu.

 

Taropak daje możliwość poznania nowości i obserwowania trendów w branży opakowań, zarówno w zakresie produkcji, użytych materiałów jak i designu czy zastosowania. Dzięki bogatej ofercie wydarzeń towarzyszących uczestnicy mają możliwość nie tylko spotkać się na niwie biznesowej, ale również wziąć udział w konferencjach, warsztatach czy prelekcjach; targi to również miejsce prezentacji opakowań wyróżnionych w konkursach promujących innowacyjne projekty, wyróżniające się wzornictwem i pomysłowością. Uzupełnieniem oferty Taropaku będą Targi 4Print | Digital | Industrial | Flekso | 3D dające możliwość zapoznania się z ofertą nowoczesnego druku, dedykowanego różnym sektorom przemysłu. Podczas targów wystawcy prezentują innowacyjne technologie druku na różnych materiałach, w tym cieszące się niesłabnącą popularnością Druk 3D czy techniki offset.

 

W tym samym czasie (30.09-3.10.2019) odbywać się będą również Targi Polagra Food, Polagra Tech, Polagra Gastro i Invest Hotel.

 

Szczegóły na stronie organizatora www.taropak.pl

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.