Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Naczepomania 2019 już za niecałe 2 miesiące
  •   

11 kwietnia   Tomasz Czarnecki
Naczepomania 2019 już za niecałe 2 miesiące Niecałe dwa miesiące zostały do Naczepomanii - wystawy producentów i dystrybutorów pojazdów ciężarowych (naczep, przyczep, ciągników) a także komponentów, akcesoriów i usług związanych z szeroko rozumianą branżą transportową. Patronat medialny sprawuje Truck&Business Polska
 

To doskonałe miejsce do branżowych spotkań, podczas których przekazywane będą informacje na temat nowości produktowych, nowych technologii i wiedzy technicznej. W imieniu organizatorów zapraszamy osoby zawodowo związane z branżą pojazdów ciężarowych oraz sympatyków i pasjonatów transportu wraz z rodzinami. Wstęp wolny. 

Oprócz bogatej sceny branżowej, nie zabraknie ciekawej oprawy rozrywkowej. W programie dnia znajdą się widowiskowe pokazy Monster Trucka z możliwością odbycia niecodziennych przejażdżek, symulator jazdy samochodem ciężarowym czy liczne konkursy organizowane przez polskich Strongmanów. Biesiadę wieczorną uświetni koncert znanej z programu „Mam Talent” grupy Me Myself and I, która tworzy muzykę bez użycia instrumentów muzycznych oraz after party z DJ’em pod gwiazdami. Całość poprowadzi znany komentator F1, Andrzej Borowczyk.

Termin: 8.06. (sobota)

Godziny: 10–23

Miejsce: Łódź Atlas Arena

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.