Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Ruszyły targi TSLA Expo Rzeszów 2018
  •   

28 września 2018   Tomasz Czarnecki
Ruszyły targi TSLA Expo Rzeszów 2018 W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce dziś i jutro odbędzie się Kongres i Targi TSLA Expo Rzeszów 2018. W programie: blisko 100 wystawców, ponad 20 polskich i zagranicznych ekspertów na biznesowych panelach. Patronat sprawują m.in. Log24.pl i Truck&Business Polska.
 

Kongres i Targi TSLA Expo Rzeszów odbędą się już po raz drugi. Poświęcone są jednej z najsilniejszych gałęzi podkarpackiego przemysłu i zarazem jednej z czterech inteligentnych specjalizacji województwa - motoryzacji, a także powiązanemu z nią transportowi i logistyce. Podczas dwudniowej imprezy, 28-29 września br., w największym w regionie centrum wystawienniczym będzie można zwiedzać stoiska najciekawszych marek, podziwiać premierowe modele samochodów osobowych i ciężarowych oraz motocykli, a przy okazji dowiedzieć się, jak duży udział w ich produkcji ma podkarpacki przemysł.

Dziś podczas targów odbywa się m. in. biznesowy kongres z udziałem władz województwa, biznesmenów i zagranicznych gości. Przedsiębiorcy zajmą się takimi tematami jak budowanie łańcucha dostaw w branży automotive, nowoczesna automatyka, problemy związane z wadliwymi produktami w obrocie częściami i komponentami, zarządzanie ryzykiem w transporcie, zmiany prawa transportowego oraz big data i technologie analizy danych. Targom towarzyszy również Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna i rozmowy B2B między polskimi i zagranicznymi przedsiębiorcami. Pierwszy dzień TSLA Expo 2018 zakończy Wieczór VIP, którego atrakcją obok samochodowego Moto Show będzie pokaz mody Basi Olearki.

TSLA Expo to nie tylko panele dyskusyjne i spotkania biznesowe, ale także szereg wydarzeń towarzyszących, atrakcji i konkursów dla fanów motoryzacji, pojazdów zabytkowych, a także dla rodzin z dziećmi. Można wygrać cenną nagrodę - wart ponad 35 tys. zł motocykl Harley-Davidson Street® 750 prosto z rzeszowskiego salonu legendarnej marki. Pojazd będzie prezentowany w głównym holu centrum wystawienniczego G2A Arena, obok szklanej urny wypełnionej gotówką w bilonie. Kto najtrafniej wytypuje, jaka kwota znajduje się urnie, wygra harleya.

Obok zabytkowych samochodów i motocykli, pojawi się strefa rajdowa oraz żużlowa - będzie można spotkać uznanych polskich kierowców rajdowych i zawodników klubu żużlowego Speedway Stal Rzeszów oraz dowiedzieć się, jak zostać jednym z nich. Pod okiem ratowników firmy PASSIO dzieci nauczą się zasad udzielania pierwszej pomocy w Klinice Doktora Misia, a w symulatorze dachowania każdy będzie mógł doświadczyć przebiegu prawdziwego wypadku samochodowego. Nie zabraknie placu zabaw dla najmłodszych z dmuchańcem do skakania, animacjami oraz malowaniem twarzy.

Na fanów samochodów retro czekają modele zabytkowych samochodów. Dixi - pierwszy samochód seryjny marki BMW, produkowany w latach 1929–1932 - będzie jednym z „okazów”, jakie zaprezentuje firma Piotra Polaka z Mielca. Rzeszowskie Muzeum Techniki i Militariów pokaże m.in. bojowy transporter, a Folwark Cyziówka z Kamionki szykuje wystawę starych motocykli. Ponadto, w sobotę odbędzie się zlot samochodów zabytkowych, na którym pojawi się mnóstwo motoryzacyjnych perełek.

Targi można zwiedzać w piątek i sobotę, w godz. 9-17. Bilet wstępu dla osoby dorosłej kosztuje 6 zł, bilet rodzinny - 12 zł, dzieci do lat 12 - gratis, ale pod opieką osoby dorosłej. Organizatorami Kongresu i Targów TSLA Expo Rzeszów 2018 są: Sagier Sp. z o.o., wydawca magazynu VIP Biznes&Styl oraz MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie i Klaster Expo, a partnerami Województwo Podkarpackie i ośrodek Enterprise Europe Network przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Więcej na: www.tslaexpo.pl

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.