Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Lotte Wedel na Kongresie Transportowym
  •   

24 września 2018   Tomasz Czarnecki
Lotte Wedel na Kongresie Transportowym Lotte Wedel zaprasza przewoźników na rozmowy o współpracy podczas Kongresu Transportowego. Zapotrzebowanie dotyczy m.in. chłodni z kontrolą temperatury oraz cystern spożywczych w Polsce i za granicą. To kolejny nadawca, który pojawi się 18. października w warszawskim hotelu Airport Novotel.
 

Na liście nadawców jest już kilkanaście firm: Anwil, Bricomarche, Ciech, Ecol-Unicon, Intermarche, Kilargo, Knauf, Lafarge, Lotte Wedel, LSC Communications, OBI, Pekabex, Pepco, Stelmet, VOX, ZPUE, Żabka. Z każdym z nich będzie można porozmawiać w trakcie Sesji Handlowej, a niektóre dodatkowo opowiedzą na temat swoich potrzeb zakupowych podczas prelekcji.

Do grona nadawców dołączyła firma Lotte Wedel, której wielbicielom słodyczy nie trzeba bliżej przedstawiać. W jej portfolio znajdują się m.in. takie słodycze, jak Ptasie Mleczko®, Mieszanka Wedlowska, czekolady, ciastka, wafle, batony oraz Torciki Wedlowskie, a także żelki i cukierki. Od września 2010 roku Wedel jest częścią japońskiej Grupy Lotte, międzynarodowego koncernu założonego w 1948 roku. Obecnie Grupa działa w różnych dziedzinach biznesu, włączając w to m.in. sektor spożywczy, słodyczy, handlu, podróży i turystyki, chemiczny, rynek budowlany oraz finansowy.

W zakresie obsługi transportowej potrzeby są związane m.in. na chłodnie z kontrolą temperatury oraz cysterny spożywcze zarówno na kierunkach krajowych, jak i międzynarodowych.

Oprócz Sesji Handlowej zapraszamy również na ciekawe prezentacje związane z tematyką transportową. Pozwolimy sobie rzucić tylko hasła przewodnie prelekcji. * Pojazdy bez kierowcy – już jutro czy dopiero za 20 lat? * Prawne zapisy, których znajomość pomoże ograniczyć koszty * Skuteczna rekrutacja pracowników * Jak nie stać się ofiarą oszustw karuzelowych? * Kryteria wyboru firmy spedycyjnej * Apokalipsa już trwa? Pakiet mobilności dziś, za miesiąc, za rok.

Stawiamy na interakcje. Jeśli podczas wyżej wymienionych prelekcji zabrakło jakieś potrzebnej informacji, można porozmawiać z prelegentem w kuluarach – tuż po wystąpieniu. A jeśli jakieś pytanie nasunie się już po spotkaniu, służymy platformą Log24.pl.

Zapisy na Kongres Transportowy pod tym linkiem: http://www.kongrestransportowy.pl/zglos-udzial

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.