Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Compin przeniósł się do nowej hali w Łodzi
  •   

11 września 2018   Witold Zygmunt
Compin przeniósł się do nowej hali w Łodzi Firma Compin Polska działająca w branży przemysłu kolejowego, po 11 latach intensywnego rozwoju w zakładach na łódzkim Teofilowie, przeniosła się do nowo wybudowanej nowoczesnej hali w dzielnicy Olechowo.
 

Grupa Compin ma swoje filie we Francji, Hiszpanii, Polsce i Bułgarii. Filia w Łodzi powstała w 2007r. i od tego czasu się rozwija. Jest to jedyny oddział grupy Compin, który produkuje fotele do pociągów całościowo, od krojenia i szycia pokrowców, poprzez klejenie i tapicerowanie aż do finalnego montażu. W 2014 r. uruchomiony został również dział projektowy. Aktualnie firma zatrudnia 240 pracowników ze stałą tendencją wzrostową.

 

W sierpniu 2018 roku otwarta została nowa fabryka na Olechowie.- Decyzja firmy Compin Polska o przeniesieniu się do zupełnie nowej fabryki pokazuje jak w Łodzi rozwijają się firmy, jak patrzą perspektywicznie na pozostanie w naszym mieście. Wierzę, że dzięki przeprowadzce do nowej fabryki będziecie jeszcze bardziej atrakcyjnym pracodawcą na niełatwym dziś dla firm rynku pracy – powiedziała prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.

 

Grupa Compin została założona w 1903r. we Francji. Od początku swego istnienia główną gałęzią działalności była produkcja foteli dla przemysłu kolejowego. W latach 50-tych XX wieku firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję wyposażenia wnętrz pociągów. Obecnie jest liderem na rynku zachodnioeuropejskim – produkuje i dostarcza fotele takim klientom jak CAF, NEewag, OBB, SNCF, Alstom, Bombardier, Siemens. Poza Europą współpracuje z firmami w USA, Indiach, Chinach, Australii, Meksyku.

 

Fot. um.lodz.pl

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.