Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

DPD wybiera MAN TGE
  •   

13 sierpnia 2018   Witold Zygmunt
DPD wybiera MAN TGE W dniu 20.07.2018 r. spółka MAN Trucks & Bus Polska podpisała kontrakt z firmą DPD Polska na dostarczenie 140 pojazdów MAN TGE 3.140 w wersji furgon. Ich dostawy rozpoczęły się w lipcu, a ostatnie auto przyjedzie do odbiorcy z końcem 2018 roku.
 

Umowa przewiduje dostawę samochodów w wersjach z dwoma miejscami i bardzo bogatym wyposażeniem. Wszystkie pojazdy będą wyprodukowane w kolorze białym z logotypami DPD.

 

- Jesteśmy dumni z tego, że firma DPD Polska wybrała właśnie naszą markę mówi Grzegorz Rogalewicz, dyrektor ds. sprzedaży pojazdów dostawczych w MAN Truck & Bus Polska sp. z o.o. „To, można powiedzieć, podwójny debiut, gdyż dla MAN jest to pierwszy tak duży kontrakt na pojazdy z serii TGE, a dla DPD Polska – ważny kontrakt na zakup dopasowanych do potrzeb firmy pojazdów i dlatego ta umowa jest tak istotna dla obu stron - dodaje Grzegorz Rogalewicz.,

 

- Zdecydowaliśmy się na ofertę MAN, gdyż przekonała nas przede wszystkim jej elastyczność i możliwość precyzyjnej konfiguracji samochodów zgodnie z naszymi potrzebami – podkreśla Maciej Głowacki, dyrektor ds. operacji w DPD Polska.,

 

Firmę DPD Polska do wyboru samochodów dostawczych TGE skłonił przede wszystkim wysoki poziom bezpieczeństwa – m.in. standardowo montowany w MAN TGE automatyczny system hamowania i komfort pracy. MAN TGE wyposażony jest m.in. w klimatyzację, system Start & Stop, kierownicę z regulacją w dwóch płaszczyznach oraz fotel kierowcy amortyzowany pneumatycznie i wyposażony w funkcję masażu. Kolejnym ważnym argumentem jest wysokość progu załadunku. W MAN TGE umieszczony jest on na wysokości około 39 cm, dzięki czemu można szybciej i wygodniej opuścić pojazd. Dużą zaletą jest także szerokość bocznych drzwi, które zapewniają komfortowy załadunek nawet dużych gabarytów, oraz wielkość luku bagażowego, który pomieści nawet 6 europalet.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.