Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Adient z kontraktem dla MAN’a
  •   

10 sierpnia 2018   Witold Zygmunt
Adient z kontraktem dla MAN’a 6 sierpnia firma Adient, produkujące siedzenia do samochodów ciężarowych pod znaną na całym świecie marką Recaro, otworzyła w Skarbimierzu nową część zakładu. Powierzchnia hal wzrosła z 4 do 10 tys m2.
 

Rozbudowa związana była z nowym kontraktem, który Adient podpisał z jednym z czołowych europejskich producentów samochodów ciężarowych – firmą MAN. Dzięki temu kontraktowi wolumen produkcji wzrośnie z 200 do 300 tys sztuk rocznie.

 

Planowany jest także wzrost zatrudnienia z obecnego poziomu ok. 250 pracowników do nawet 500. Po osiągnięciu maksimum mocy przerobowych, zakład w Skarbimierzu będzie zaopatrywał nawet 25% całego europejskiego rynku samochodów ciężarowych.

 

W otwarciu uczestniczyli przedstawiciele władz spółki – David Herberg i Robert Simpson, dyrektor zakładu Jacek Trybalski, przedstawiciele właściciela i wykonawcy budynku oraz wiceprezes WSSE Krzysztof Drynda.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.