Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Centrum innowacyjnych technologii powstaje w Elblągu
  •   

13 lipca 2018   Witold Zygmunt
Centrum innowacyjnych technologii powstaje w Elblągu Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna poinformowała o rozpoczęciu niezwykle interesującej inwestycji na jej terenie. Firma New Energy Transfer zamierza rozpocząć w Elblągu produkcję wykorzystującą bardzo innowacyjne technologie.
 

Planowane przedsięwzięcie dotyczy budowy nowego zakładu produkcyjnego – Centrum Innowacyjnych Technologii Sorpcyjnych NET. Na podstawie zgłoszenia patentowego będą w nim wytwarzane innowacyjne chłodziarki sorpcyjne. Uruchomienie produkcji jest wynikiem wdrożenia wyników prac B+R w ramach projektu budowy największego na świecie zakładu odsalania wody z zastosowaniem technologii adsorpcyjnej (Solar Village w Arabii Saudyjskiej), gdzie New Energy Transfer sp. z o.o. wykonała i dostarczyła adsorpcyjny system do produkcji chłodu i odsolonej wody.

 

W ramach projektu, przedsiębiorstwo zakłada poniesienie nakładów inwestycyjnych w wysokości co najmniej 24 780 000 zł oraz zatrudnienie minimum 20 nowych pracowników. Inwestycja powstanie w Elblągu na działce o powierzchni 2,50 ha. W lutym firma informowała już o planach budowy Centrum Badawczo-Rozwojowego w Nidzicy, zakład produkcyjny stanowi kolejny krok ekspansji.

 

New Energy Transfer sp. z o.o. jest polską, specjalistyczną firmą inżynierską i naukowo – badawczą, której specjalizację stanowią innowacyjne sorpcyjne technologie służące do odzysku ciepła niskoparametrowego i odpadowego oraz zamiany go w ciepło użyteczne, chłód lub odsoloną wodę pitną.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.