Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

III Niemiecko-Polskie Forum Logistyczne
  •   

8 czerwca 2018   Kinga Wiśniewska
III Niemiecko-Polskie Forum Logistyczne Po raz trzeci mamy przyjemność wraz z Logistics Alliance Germany oraz Hafen Hamburg Marketing zaprosić do udziału w Niemiecko-Polskim Forum Logistycznym. Spotkanie, tym razem pod hasłem „Współpraca i cyfryzacja w logistyce”, odbędzie się 21 czerwca w Zamku Topacz, w Ślęzy koło Wrocławia.
 

Forum będzie dla Państwa okazją do zapoznania się z najbardziej aktualnymi innowacjami i nowatorskimi rozwiązaniami w zakresie cyfryzacji w logistyce. Forum jak zawsze stanowi doskonałą platformę do nawiązania kontaktów z przedstawicielami niemieckiej branży logistycznej, a także uzyskania informacji o perspektywach rozwoju sektora logistyki i możliwościach współpracy polsko-niemieckiej w tym sektorze.

 

Niemieckiej delegacji przewodniczyć będzie Birgit Faßbender, zastępca kierownika Referatu Transportu Towarowego i Logistyki Federalnego Ministerstwa Transportu i Infrastruktury Cyfrowej.

W programie Niemiecko-Polskiego Forum znajdą się wystąpienia dotyczące m.in. przewagi przedsiębiorstw cyfrowych nad analogowymi i udogodnień platform transportowych, praktycznego wykorzystania dronów w logistyce, innowacyjnego podejścia do intralogistyki, a także ucyfrowionego ubezpieczenia. Spotkanie zakończy dyskusja panelowa.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi Forum i zgłaszania udziału na stronie: www.forum.eurologistics.pl

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.