Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Badanie stopnia wykorzystania robotów przemysłowych w Polsce
  •   

20 czerwca 2018   Witold Zygmunt
Badanie stopnia wykorzystania robotów przemysłowych w Polsce Instytut Prognoz i Analiz Gospodarczych postanowił pochylić się nad kwestią zaawansowania robotyzacji w działających w Polsce przedsiębiorstwach. Do 27 czerwca można wypełnić ankietę przygotowaną przez Instytut, do czego Logistyka Produkcji gorąco zachęca.
 

Opracowana przez Instytut ankieta znajduje się pod adresem https://goo.gl/ngVBLN. Organizatorzy liczą szczególnie na udział firm, które posiadają zautomatyzowane linie produkcyjne. Zebrane wyniki pozwolą Instytutowi na zbadanie, jakie jest podejście polskich przedsiębiorstw do wykorzystywania robotów w procesie produkcyjnym. Firmy, które udzielą odpowiedzi, otrzymają opracowane wyniki badania.

 

Organizatorzy proszą o odesłanie wypełnionych ankiet do 27 czerwca 2018 roku. Wyniki badania, prowadzonego wspólnie z firmą Fanuc, zostaną przedstawione wyłącznie w formie zagregowanej i z zachowaniem anonimowości respondentów.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.