Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Toyota i Suzuki zacieśniają współpracę
  •   

29 maja 2018   Tomasz Czarnecki
Toyota i Suzuki zacieśniają współpracę Toyota i Suzuki rozpoczęły rozmowy w kwestii wspólnych projektów na polu rozwoju w produkcji pojazdów i zwiększenia udziału w rynku. Po podpisaniu deklaracji rozpoczęcia oficjalnych rozmów o przyszłym partnerstwie w lutym tego roku, firmy zdecydowały m.in. o wspólnym dostarczaniu aut do Indii.
 

Uzgodnienia między Toyotą i Suzuki będą dotyczyły trzech obszarów. Pierwszy to kwestia wsparcia technologicznego ze strony Toyoty i Denso, które pomogą Suzuki opracować kompaktowy, wysokowydajny napęd. Drugi dotyczy rozwinięcia produkcji samochodów opracowanych przez Suzuki w zakładach Toyota Kirloskar Motor Private Ltd. oraz ich sprzedaży na indyjskim rynku w salonach obu partnerów. Przedmiotem uzgodnień będzie także dostarczanie pojazdów będących efektem współpracy Suzuki i Toyota Kirloskar na inne rynki, m.in. do Afryki, za pośrednictwem sieci sprzedaży obu marek. Kolejnym celem będzie zacieśnienie kooperacji w dziedzinie usług i logistyki.

- Suzuki to pierwszy japoński producent, który wszedł na indyjski rynek i wspólnie z mieszkańcami rozwijał branżę motoryzacyjną w tym kraju. Nasze firmy zrobią wszystko co w ich mocy, aby zapewnić indyjskiemu społeczeństwu więcej wolności i przyjemności z jazdy, a także by samochody produkowane w Indiach spotkały się z uznaniem w Afryce i w innych regionach – skomentował Akio Toyoda, prezydent Toyota Motor Corporation.

- Tuż po ogłoszeniu naszego partnerstwa Toyota zorganizowała serię ważnych dyskusji. Obecnie otrzymamy wsparcie w opracowaniu kompaktowego, superwydajnego napędu, co ma ogromne znaczenie dla Suzuki, i skupimy się na naszych wzmożonych wysiłkach rozwojowych. Mam nadzieję, że nowe wspólne projekty przyczynią się do przyszłego sukcesu obu firm – nie tylko w Indiach, ale także na globalnym rynku” – zapewnił Osamu Suzuki, prezes Suzuki Motor Corporation.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.