Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Będzie się działo
  •   

2 maja 2018  
Będzie się działo Ale się będzie działo. Spotkania z nadawcami transportu, interpretacje ważnych przepisów, Informacje jak zatrudnić pracownika z Europy Wschodniej bez pośrednika, szkolenie interpersonalne, szkolenie z pierwszej pomocy, rozmowy z ekspertami, debata…
 

Wszystko w jednym miejscu, jednym dniu za jeden bilet. Zapraszamy 24.05 do Hotelu Airport Novotel w Warszawie.

 

Szczegóły na https://www.forum.truck-business.pl/ poniżej krótka pigułka informacyjna.

  • Amazon, Amica, Anwil, Bricomarche, Ciech, Ecol-Unicon, Intermarche, Kaufland, Kilargo, Knauf, Lafarge, Meble-Wójcik, Vox – przedstawiciele tych firm będą podczas Sesji Handlowej rozmawiać z potencjalnymi usługodawcami. Część z nich wcześniej opowie o swoim zapotrzebowaniu na transport i logistykę.
  • Zatrudniać pracowników z Europy Wschodniej można samodzielnie i z pomocą pośrednika. Co jest bardziej korzystne i jak przeprowadzić działania? Mamy eksperta, który odpowie na to pytanie.
  • Opłacalność i sens mediacji w branży transportowej, kiedy warto poprosić fiskusa o interpretację podatkową, jak zabezpieczyć się na wypadek niewypłacalności klienta. O wymienianych zagadnieniach warto posłuchać, a potem porozmawiać podczas indywidualnych rozmów z pracownikami kancelarii prawnych.
  • Specjalne szkolenie, które pomoże menedżerom i specjalistom branży TSL pracować efektywniej a zarazem w sposób bardziej komfortowy - to kolejna atrakcja Truck Forum. Porozmawiamy o wpływie efektywności pracy szefa, menedżera i specjalistów na skuteczność zespołu, elastyczności i stylach zarządzania, zachowaniach członków teamu. Zajęcia dedykowane branży TSL poprowadzi Dorota Dańczak-Król z Trainers Team.
  • Rozmowy z ekspertami branży TSL na stoiskach partnerów konferencji.
  • Szkolenie z pierwszej pomocy – każdy będzie mógł się dowiedzieć czegoś nowego i sprawdzić czy wie jak ratować życie. Truck&Business Polska bierze udział w kampanii Pierwszopomocni.pl
  • Smaczny lunch

 

Bliższe informacje: Adrianna Adamska, adrianna.adamska@eurologistics.pl, 515 160 505, zapisy https://www.forum.truck-business.pl/events/truck-forum-2018/form

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.