Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

V edycja Targów Pracy w MWSLiT
  •   

16 maja 2018   Kinga Wiśniewska
V edycja Targów Pracy w MWSLiT W dniach 9-11 czerwca 2018 r. w MWSLiT we Wrocławiu dla wszystkich studentów i absolwentów uczelni już po raz piąty odbędą się Targi Pracy.
 

Poprzednie edycje targów spotkały się z dużym zainteresowaniem zarówno ze strony firm, jak i osób poszukujących pracy. Dla uczestników była to doskonała okazja do zapoznania się z ofertami pracy oraz możliwość bezpośredniego poznania procesów rekrutacji. Podczas warsztatów prowadzonych przez firmy uczestnicy mogli zaprezentować siebie i swoje kwalifikacje.

 

Udział w targach pracy to wspaniała okazja do zapoznania się z ofertami pracy, praktyk oraz staży przede wszystkim z branży logistycznej, a także z ofertami z agencji pracy. Podobnie jak w ubiegłych latach przewidziane są warsztaty organizowane przez pracodawców oraz możliwość spotkania się z doradcą zawodowym.

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i śledzenia wydarzenia na portalu Facebook

 

(MWSLiT we Wrocławiu)

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.