Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Nowy prelegent na Truck Forum
  •   

15 maja 2018   Tomasz Czarnecki
Nowy prelegent na Truck Forum Mamy kolejną niespodziankę na konferencję Truck Forum (24 maja, Warszawa). Korzystanie z giełd transportowych może przysporzyć wiele zleceń, choć warto działać rozsądnie. Małgorzata Kosela-Rębowska z kancelarii Chałas i Wspólnicy opowie „Jak unikać wyłudzeń na giełdzie transportowej?”
 

Dobre giełdy transportowe mają swoje sposoby na weryfikację rejestrujących się firm (między innymi przez ich sprawdzanie w Krajowym Rejestrze Długów), ale można także powziąć samodzielne działania. Mecenas Kosela-Rębowska opowie o sposobach wyłudzeń na giełdach transportowych, jak sprawdzać potencjalnych kontrahentów i co należy zrobić, gdy już doszło do wyłudzenia.

To oczywiście nie wszystkie atrakcje przygotowane przez zespół Truck&Business Polska. Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami kilkunastu nadawców transportu, Amazon, Amica, Anwil, Bricomarche, Carrefour, Ciech, Ecol-Unicon, Intermarche, Kaufland, Kilargo, Knauf, Lafarge, Meble Wójcik, Vox, Żabka Polska. Będzie można posłuchać czego oczekują od przewoźników oraz porozmawiać z nimi podczas Sesji Handlowej.

Z kierowcami problem ma niemal każda firma transportowa. Dlatego zaprosiliśmy eksperta od rynku wschodniego – Artura Lysionka – do opowiedzenia o tym jak zatrudniać pracowników z Europy Wschodniej: samodzielnie i z pomocą pośrednika. Uczestnik spotkania dowie się również czy warto zastosować mediacje w sporach, kiedy należy poprosić fiskusa o interpretację podatkową, co zrobić przy niewypłacalności klienta. Do dyspozycji będą przedstawiciele Zimmerman Filipiak, Argon Legal oraz Korczyński Kancelaria Adwokacka.

Zachęcamy również do uczestnictwa w specjalnym szkoleniu interpersonalnym, które pomoże menedżerom i specjalistom branży TSL pracować efektywniej a zarazem w sposób bardziej przyjemny. Porozmawiamy o wpływie efektywności pracy szefa, menedżera i specjalistów na skuteczność zespołu, elastyczności i stylach zarządzania, zachowaniach członków teamu. Zajęcia poprowadzi Dorota Dańczak-Król z Trainers Team.

Warto zajrzeć na stoiska partnerów, by porozmawiać z ekspertami reprezentującymi dystrybutorów produktów i usług na rynku TSL o aktualnych trendach. Owocna będzie także wizyta na stanowisku Pierwszopomocnych, którzy będą opowiadać jak udzielać pierwszej pomocy. Truck&Business Polska bierze udział w kampanii Pierwszopomocni.pl

Szczegóły i zapisy na https://www.forum.truck-business.pl. Bliższe informacje: Adrianna Adamska, adrianna.adamska@eurologistics.pl, 515 160 505.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

1 czerwca 2018
Bardzo ciekawy wykład Pani Dorota Dańczak-Król. Do Państwa wydarzenia powinni Państwo również zaprosić uznaną na rynku firmę transportową TSL NORDIC http://tsl-nordic.com

Aby komentować, musisz się zalogować.