Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Mistrzostwa Polski Logistyków w biegu na 10 km już 27 maja
  •   

15 maja 2018   Kinga Wiśniewska
Mistrzostwa Polski Logistyków w biegu na 10 km już 27 maja W ramach Pruszkowskiego Biegu Wolności 27 maja odbędą się już 4. Mistrzostwa Polski Logistyków. W ubiegłym roku w biegu zacięcie rywalizowały firmy DB Schenker, Rohlig Suus i Cargo Partner.
 

Drużynowo wygrała firma DB Schenker, a indywidualnie wśród mężczyzn triumfował Radek Gozdek z DB Schenker, natomiast wśród kobiet Justyna Śmieszchalska z Cargo Partner.

 

W tym roku do grona partnerów Mistrzostw Polski Logistyków, obok tradycyjnie już aktywnej firmy Rohlig Suus - dołączyła firma Arcese. Partnerem medialnym tradycyjnie jest czasopismo Eurologistics oraz portal Log24.pl

 

Zapisy internetowe trwają do 22 maja, ale organizatorzy przewidują, że będzie możliwość zapisania się do biegu w sobotę 26 maja i niedzielę 27 maja już w biurze zawodów.

 

Więcej informacji na stronie: www.pruszkowbiega.pl

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.