Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Dedykowane szkolenie interpersonalne dla transportu i logistyki
  •   

11 maja 2018   Tomasz Czarnecki
Dedykowane szkolenie interpersonalne dla transportu i logistyki Dedykowane szkolenie interpersonalne dla menedżerów i specjalistów z branży TSL to rzadkie wydarzenie. Tym razem będzie ono jednym z ciekawszych elementów Truck Forum - 24.05. w warszawskim hotelu Airport Novotel.
 

Amazon, Amica, Anwil, Bricomarche, Carrefour, Ciech, Ecol-Unicon, Intermarche, Kaufland, Kilargo, Knauf, Lafarge, Meble-Wójcik, Vox, Żabka – przedstawiciele tych firm będą do dyspozycji przewoźników i spedytorów podczas Sesji Handlowej. Jednak nie samymi zakupami menedżer/specjalista żyje. Bardzo interesujące będzie także szkolenie pod hasłem: „Efektywne zarządzanie – efektywny zespół”. Poruszone zostaną między innymi takie zagadnienia jak:

  • Rola szefa, menedżera i specjalistów. Co ważniejsze - zadania czy ludzie?
  • Kto i co decyduje o kulturze organizacji i efektywności zespołu?
  • Efektywność osobista menedżera, specjalistów, a skuteczność zespołu.
  • Wpływ postrzegania rzeczywistości menedżera i członków zespołu na skuteczność w osiąganiu celów.
  • Jak dopasować styl zarządzania do członków zespołu? A może lepiej zmienić zachowania członków zespołu i dopasować do zachowania menedżera?

Szkolenie poprowadzi Dorota Dańczak-Król z Trainers Team. Uczestnictwo w nim jest możliwe po zgłoszeniu uczestnictwa w całym evencie. Zajęcia rozpoczną się niemal w samo południe.

Zapraszamy także na szkolenie z udzielania pierwszej pomocy. Poprowadzą je nasi partnerzy z akcji „Pierwszopomocni na drodze”, nad którą Truck&Business Polska sprawuje patronat. Podczas Truck Forum eksperci będą udzielać nie tylko informacji praktycznych, ale także teoretyczne.

Bliższe informacje i zapisy na https://www.forum.truck-business.pl/. Pomocą służy także Adrianna Adamska, adrianna.adamska@eurologistics.pl, 515 160 505.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.