Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Prologis Park Łódź – nowa inwestycja w samym sercu Polski Centralnej
  •   

10 maja 2018   Witold Zygmunt
Prologis Park Łódź – nowa inwestycja w samym sercu Polski Centralnej Nowa inwestycja Prologis położona jest w Polsce Centralnej, regionie który według raportu „Najbardziej Pożądane Lokalizacje Logistyczne” opracowanego przez Prologis we współpracy z Eyefortransport (EFT), jest najbardziej pożądaną lokalizacją w Europie Środkowo-Wschodniej.
 

Park docelowo będzie się składał z trzech budynków magazynowych o powierzchni 92 000 metrów kwadratowych. Obecnie firma rozpoczyna budowę obiektu spekulacyjnego o powierzchni 16 000 metrów kwadratowych, którego zakończenie tego projektu planowane jest na III kwartał 2018 roku.

 

Prologis Park Łódź będzie jednym z najlepiej skomunikowanych parków w Polsce. Jego lokalizacja zapewnia doskonałe połączenie drogowe zarówno z aglomeracją łódzką, jak i z całym krajem. Jest to możliwe dzięki położeniu inwestycji w dzielnicy Widzew-Olechów, znajdującej się 12 kilometrów od centrum Łodzi a także zaledwie trzy kilometry od autostrady A1 (Katowice- Łódź-Gdańsk) oraz 21 kilometrów od węzła Stryków (skrzyżowanie autostrad A1 i A2).

 

"Prologis Park Łódź to nasza kolejna inwestycja w Polsce Centralnej. W 2017 roku rozwijaliśmy nasz park w Strykowie, a teraz przyszedł czas na pierwszy projekt w stolicy tego regionu - Łodzi. Podejmując decyzję braliśmy pod uwagę ogromny potencjał rozwojowy tego miasta, bliskość dużej aglomeracji oraz dostępność wysoko wykwalifikowanej kadry pracowników. Wierzymy, że region Polski Centralnej nadal będzie się rozwijał, przyciągając nowych najemców i inwestorów." – powiedział Paweł Sapek, senior vice president & country manager, Prologis w Polsce.

 

Inwestycja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie komunikacji miejskiej (przystanku autobusowego i tramwajowego), co umożliwi szybki i łatwy dojazd do pracy jej pracownikom. Poza strategiczną lokalizacją, park będzie oferował swoim klientom liczne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych, całodobową ochronę oraz dwie bramy wjazdowe na teren parku, obsługę techniczną, a także dedykowany zespół zarządców nieruchomości Prologis .

 

Prologis Park Łódź jest inwestycją, która doskonale wpisuje się w „Strategię Rozwoju Polski Centralnej do roku 2020 z perspektywą 2030”. Głównym celem tej strategii jest wzrost znaczenia Polski Centralnej w skali międzynarodowej, m.in. poprzez modernizację oraz rozbudowę infrastruktury transportowej o znaczeniu krajowym i międzynarodowym.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.