Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Projektowanie szyte na miarę
  •   

26 kwietnia 2018   Kinga Wiśniewska
Projektowanie szyte na miarę SpaceFactory Holding powołał do życia nową spółkę – Space2Design, specjalizującą się w projektowaniu nieruchomości komercyjnych. Nowa spółka oferuje kompleksowe usługi projektowe.
 

Space2Design oferuje usługi od wstępnych koncepcji przez renderingi, aż po projekty budowalne i wykonawcze wraz z przeprowadzaniem procedur uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

 

- Ze względu na dynamiczny rozwój SpaceFactory Holding zdecydowaliśmy się na wydzielenie kolejnej gałęzi naszej działalności. Pozwoli to nam oferować najwyższy standard i jakość usług. Dzięki grupie wysoko wykwalifikowanych ekspertów możemy jeszcze szybciej reagować na potrzeby naszych klientów – inwestorów, deweloperów i najemców nieruchomości komercyjnych – zapewnia Piotr Wąs, Managing Director, SpaceFactory Holding.

 

Pełen zakres prac projektowych oferowanych przez Space2Design obejmuje projekty architektoniczne, konstrukcje i projektowanie branżowe. Poza standardowymi projektami w 2D, spółka będzie zajmować się także realizacją projektów 3D przy wykorzystaniu standardu BIM (Building Information Modeling).

 

- Projektowanie przy użyciu modeli 3D to przyszłość branży projektowo-budowlanej. W Polsce od kilku lat powoli rośnie popularność tej metody przy projektowaniu np. budynków biurowych, jest tu jednak jeszcze wiele do zrobienia choćby przy projektowaniu obiektów magazynowych, gdzie ta metoda nie jest jeszcze rozpowszechniona - wyjaśnia Tomasz Mądry, Director, Project Management, SpaceFactory Holding.

 

Na czele Space2Design stanęła Marta Malewska, od kilku lat współpracująca ze SpaceFactory, która wraz z gronem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zadba o prace projektowe na każdym etapie.

- Cieszę się, że wraz z całym zespołem będziemy mogli zaoferować specjalistyczne usługi projektowania szyte na miarę. Jesteśmy przekonani, iż nasze wcześniejsze, wieloletnie, indywidualne doświadczenia z klientami z sektora nieruchomości komercyjnych zaowocują w pracy naszego zespołu – mówi Marta Malewska, Senior Architect, Space2Design.

 

(SpaceFactory)

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.