Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Ursus rusza do Chin
  •   

13 kwietnia 2018   Witold Zygmunt
Ursus rusza do Chin Ekspansja Ursusa na rynki pozaeuropejskie trwa. Po pojawieniu się w Afryce, polski producent ciągników otwiera się na Chiny z pomocą partnera chce rozpocząć sprzedaż, a następnie montaż na Dalekim Wschodzie.
 

W dniu 11 kwietnia br. Ursus S.A. podpisała z chińską spółką Guangdong Jianglong Agricultural Machinery Technology Co., Ltd. (JML) umowę o współpracy w zakresie sprzedaży, montażu oraz produkcji ciągników i maszyn rolniczych, a także importu części i komponentów z Chin.

 

Nawiązana współpraca umożliwi spółce Ursus prowadzenie sprzedaży swoich ciągników oraz maszyn rolniczych na terytorium Chin, a także w Hong Kongu i Makao. Z kolei Firma JML zyskała partnera w obszarze sprzedaży swoich części i komponentów, które mogą być wykorzystywane przez polskiego producenta w bieżącej działalności.

 

Współpraca zakłada również uruchomienie projektu montażu ciągników Ursus w Chinach. JML rozpocznie także produkcję transmisji do ciągników Ursus, których specyfika zostanie dostosowana do potrzeb i wymogów lokalnego rynku.

 

Partnerstwo z firmą JML otwiera przed Ursusem możliwość pojawienia się na perspektywicznym rynku chińskim, co wpisuje się realizowaną przez niego strategię ekspansji zagranicznej.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.