Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Transport i Spedycja oraz Logistyka i Magazynowanie w Expo Silesia
  •   

11 kwietnia 2018   Tomasz Czarnecki
Transport i Spedycja oraz Logistyka i Magazynowanie w Expo Silesia W dniach 24-25 kwietnia 2018 roku, w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu, odbędą Targi Transportu i Spedycji Transportex oraz Salon Logistyki i Magazynowania Logistex. Patronat medialny sprawują Truck&Business Polska i Eurologistics.
 

Targi Transportex stanowią doskonałą okazję do przedstawienia ofert i osiągnięć firm działających w obszarze transportu i spedycji, pozyskania nowych kontaktów, a także do zdobycia fachowej wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie technologii i usług transportowych. Salon Logistex to wydarzenie poświęcone szeroko pojętej logistyce. W jednym miejscu będzie można spotkać właścicieli firm logistycznych, przedstawicieli sieci handlowych, osoby zarządzające centrami logistycznymi i magazynowymi, przedstawicieli sektora publicznego, a także inwestorów oraz deweloperów powierzchni magazynowych.

Targi Transportex i Salon Logistex utrzymane są w konwencji B2B co daje możliwość spotkania, wymiany poglądów i dyskusji pomiędzy właścicielami firm transportowych, przewoźnikami, spedytorami oraz menedżerami transportu drogowego z firm logistycznych, produkcyjnych i dystrybucyjnych.

Wzorem lat ubiegłych podczas obu wydarzeń odbywać się będą specjalistyczne konferencje, seminaria, pokazy oraz warsztaty i konkursy. Targom towarzyszyć będą m.in. spotkania transportowe – bezpłatna konferencja szkoleniowa dla branży transportowej, debata dotycząca terenów inwestycyjnych, prezentacje dotyczące aktualnych przepisów przewozu drogowego towarów a także szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych.

Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie www.tslexpo.pl oraz www.logistex.pl lub kontaktując się bezpośrednio: tel. +48 32 788 75 06, kom. +48 510 031 732, mail: wioletta.blonska@exposilesia.pl pawel.litewka@exposilesia.pl

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.