Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Prologis zapełnił śląskie parki logistyczne
  •   

8 lutego 2018   Kinga Wiśniewska
Prologis zapełnił śląskie parki logistyczne Prologis Inc. poinformował na początku tygodnia o podpisaniu czterech umów najmu obejmujących łącznie 62 700 mkw. w parkach Prologis w Chorzowie i Dąbrowie Górniczej.
 

Po zawarciu tych transakcji śląskie parki logistyczne Prologis są w 98 procentach wynajęte.

Transakcje dotyczą:

  • 43 000 mkw. – wynajęcie dodatkowej powierzchni oraz przedłużenie umowy najmu z firmą Moto-Profil specjalizującą się w imporcie i dystrybucji samochodowych części zamiennych i akcesoriów, w Prologis Park Chorzów;
  • 10 000 mkw. dodatkowej powierzchni, z firmą Fiege wiodącym operatorem usług logistycznych, w Prologis Park Dąbrowa;
  • 5700 mkw. dodatkowej powierzchni, z firmą DHL Exel Supply Chain światowym liderem usług logistycznych, będącego częścią Deutsche Post DHL, w Prologis Park Dąbrowa;
  • 4000 mkw. dodatkowej powierzchni, z firmą Latex Opony, liderem w branży dystrybucji opon, w Prologis Park Chorzów.

 

- Zainteresowanie powierzchnią magazynową na Górnym Śląsku utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Nasi klienci przedłużają umowy lub rozszerzają z nami współpracę, co wynika z jakości oferowanej przez nas powierzchni magazynowej oraz z wysokiego standardu usług zarządzania nieruchomościami – powiedział Piotr Brycki, leasing manager w Prologis. - Klienci doceniają wysoką jakość świadczonych przez nas usług, co widać wyraźnie na przykładzie naszego śląskiego portfolio, które jest już w 98 procentach wynajęte.

 

Z portfolio 2,4 mln mkw. powierzchni logistycznych Prologis jest wiodącym dostawcą obiektów dystrybucyjnych w Polsce (stan na 31 grudnia 2017 r.).

 

(Prologis)

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.