Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Arena Produkcji 2018 już za miesiąc
  •   

6 lutego 2018   Witold Zygmunt
Arena Produkcji 2018 już za miesiąc 7 marca 2018 to termin, który warto zapisać w swoich kalendarzach. Wtedy to we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja Areny Produkcji - cenionej konferencji dla menedżerów firm produkcyjnych.
 

Już po raz piąty będziemy mieli okazję spotkać się w szerokim gronie profesjonalistów, związanych z sektorem produkcji oraz jego otoczeniem. Organizatorzy - czasopismo Logistyka Produkcji i wydawnictwo Eurologistics - jako główny cel przyświecający konferencji postawili sobie rozszerzanie wiedzy dotyczącej funkcjonowania firm produkcyjnych w nowoczesnym otoczeniu biznesowym oraz integrację środowiska menedżerów produkcji i łańcucha dostaw.

 

Arena Produkcji powstała jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie ze strony menedżerów, którzy coraz częściej poszukują nowych możliwości poprawy efektywność w podległych im obszarach, szukają inspiracji do wdrażania nowych rozwiązań i wsparcia przy rozwiązywaniu istotnych problemów na produkcji.

 

Tradycyjnie już, stawiamy na szeroki zakres prezentowanych tematów oraz uwypuklenie problemów, dotykających wszystkich branż przemysłu. Uniwersalny charakter decyduje o szczególnej sile Areny Produkcji. Remedium na bolączki dotykające zakładu mogło bowiem zostać już znalezione, choć w zupełnie innej branży, niż nasza. Dlatego też, prócz dbania o atrakcyjną tematykę części plenarnej, dużą wagę przywiązujemy do zapewnienia okazji do kameralnych spotkań, podczas których można podyskutować o wybranych zagadnieniach.

 

Tegoroczna formuła wydarzenia została poszerzona o dodatkowy punkt programu. Części plenarnej, obejmującej wystąpienia problemowe, oraz sesji networkingowej, mającej na celu umożliwienie łatwego kontaktu z obecnymi na wydarzeniu ekspertami, towarzyszyć będzie szkolenie, poświęcone kwestii oszustw w łańcuchach dostaw.

 

Zapraszamy na stronę http://arenaprodukcji.pl, na której można znaleźć szersze informacje o wydarzeniu. Na bieżąco uzupełniamy ją też o potwierdzane przez kolejnych prelegentów tematy wystąpień. Szybka rejestracja na konferencję zapewni też możliwość skorzystania z preferencyjnej ceny biletu.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.