Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Strefa Logispack targach Packaging Innovations
  •   

14 lutego 2018   Witold Zygmunt
Strefa Logispack targach Packaging Innovations Jedną z zasad optymalizacji procesów logistycznych i magazynowych jest dobór odpowiednich opakowań dla wszelkiego rodzaju towarów. Zadaniem opakowań jest nie tylko ochrona produktu przed szkodliwym oddziaływaniem czynników zewnętrznych.
 

Opakowania mają bowiem znaczący wpływ na przyspieszenie przepływu towarów na każdym etapie dystrybucji. To z kolei skutkuje obniżeniem kosztów.

 

Opakowania dostosowane do znormalizowanego systemu wymiarowego ułatwiają składowanie i formowanie jednostek ładunkowych. Co więcej, opakowania to nośniki informacji niezbędnych w procesach manipulacyjnych i magazynowych. Kody kreskowe, indeksy, różnego rodzaju klasyfikatory, czy choćby podana masa jednostkowa towaru, to dane zwiększające efektywność procesów logistycznych. Coraz częściej wykorzystywane się również etykiety wyposażone w RFID, czy systemy truckingowe, których właściwości i wachlarz zastosowań rosną z każdym rokiem.

 

Dobór właściwych opakowań powinien następować możliwie najwcześniej w procesie logistycznych, aby optymalnie wykorzystać przestrzeń magazynową i pojemność środków transportowych. Największy wybór opakowań zbiorczych, ochronnych, palet, czy etykiet logistycznych zaprezentują wystawcy na 10. Międzynarodowych Targach Opakowań – Packaging Innovations.

 

17-18 kwietnia 2018 r. w EXPO XXI Warszawa ponad 200 firm z całego świata pokaże swoje produkty w 7 strefach tematycznych. Jedną z nich będzie strefa Logispack. Firmy takie jak OMEGA Pilzno, ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o., Soehner Polska, Interpak, EMILIA F.H.U., APACK zaproponują opakowania i usługi dla branży logistycznej i magazynowej.

 

Na stronie Targów Packaging Innovations uruchomiono rejestrację on-line dla Zwiedzających. Zachęcamy do odebrania bezpłatnej wejściówki na www.packaginginnovations.pl.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.