Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Zmiana w zarządzie spółki Volkswagen Poznań
  •   

8 listopada 2018   Witold Zygmunt
Zmiana w zarządzie spółki Volkswagen Poznań Z dniem 1 listopada Hans-Joachim Godau objął stanowisko członka zarządu ds. finansowych i IT w spółce Volkswagen Poznań. Zastąpi na tym stanowisku Marko Antonio Sebastiana, który po 3 latach pracy w Poznaniu przejmie nowe obowiązki w koncernie Volkswagen.
 

Jens Ocksen, prezes zarządu Volkswagen Poznań, mówi: - Chciałem podziękować Marko Sebastianowi za jego wkład w rozwój spółki i pracę, jaką wykonał w ciągu ostatnich trzech intensywnych lat. W tym ważnym dla nas czasie m.in. otworzyliśmy nową fabrykę we Wrześni, uruchomiliśmy produkcję modelu VW Crafter i rozpoczęliśmy rozbudowę zakładu w Antoninku. Witam jednocześnie w naszym gronie Hansa-Joachima Godaua. Jestem przekonany, że jego doświadczenie zdobyte w koncernie będzie cenne dla naszego dalszego rozwoju.

 

Hans-Joachim Godau, studiował na Politechnice w Karlsruhe i w Berlinie, na kierunkach budowa maszyn oraz technika produkcyjna. Zawodowo od 12 lat związany jest z koncernem Volkswagen. Swoją karierę w grupie Volkswagen rozpoczął w 2006 roku jako starszy manager w Volkswagen Consulting. Pełnił funkcje kierownicze w controllingu produktu. Był odpowiedzialny za controlling produkcji budowy samochodów oraz logistyki marki Volkswagen Samochody Osobowe w Wolfsburgu.

 

Hans Joachim Godau ma 44 lata, prywatnie jest żonaty i ma 3 dzieci. W czasie wolnym chętnie gra w tenisa oraz jeździ na rowerze.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.