Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Rusak Business Services obsługuje CAT
  •   

8 listopada 2018   Witold Zygmunt
Rusak Business Services obsługuje CAT Rusak Business Services jeden z wiodących brokerów celnych na polskim rynku oraz Bergerat Monnoyeur, oficjalny dystrybutor maszyn CAT w Polsce rozpoczęli współpracę.
 

W ramach kooperacji Rusak Business Services jest odpowiedzialny za kluczowe procesy celne klienta.

 

- Cieszę się, że możemy wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem firmę Bergerat Monnoyeur CAT, dystrybutora maszyn Caterpillar w Europie. Od naszego pierwszego spotkania z zespołem Klienta, rozpoczął się proces wielu pozytywnych zmian w całym łańcuchu dostaw maszyn i urządzeń - mówi Tomasz Rusak, prezes zarządu Rusak Business Services.

 

- W trakcie współpracy z Rusak Business Services zespół Bergerat Monnoyeur CAT, uporządkował działania swoich działów: zakupów, transportu, sprzedaży i finansów, a my pomogliśmy wyznaczyć kierunki tych zmian oraz je wdrożyć. Dzięki temu Klient mógł odmrozić kapitał w postaci dotychczasowych opłat podatku VAT i przeznaczyć go na działalność operacyjną. Już dziś wiemy, że nasza współpraca będzie się rozwijać dzięki pełnemu zaangażowaniu obu stron – dodaje Marek Wawrzyńczak, dyrektor sprzedaży w Rusak Business Services.

 

Bergerat Monnoyeur to jedyny oficjalny dystrybutor maszyn CAT w Polsce. Jest liderem w branży od 1997 roku. Firma oferuje swoim klientom wszystkie rodzaje maszyn CAT zarówno nowe, używane jak i program wynajmu. Dzisiaj Bergerat Monnoyeur zatrudnia ponad 350 pracowników.

 

- Bergerat Monnoyeur stawia sobie i partnerom biznesowym wysokie wymagania w zakresie współpracy. Budowanie i rozwijanie długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi uwarunkowane jest precyzyjnym postawieniem im wymagań dotyczących wysokiej jakości organizacyjnej gwarantującej terminowość, elastyczność i ciągłość realizacji zleceń, jak również zdolność do obniżania kosztów poprzez wdrażanie usprawnień procesowych. Dzięki współpracy z Rusak Business Services nasza firma odniosła szereg korzyści: optymalizację kosztów, zmniejszenie ryzyka operacyjnego poprzez zapewnienie ciągłości dostaw, lepszy wizerunek i wiedzę specjalistyczną – podsumowuje dotychczasową współpracę Renata Spenner, kierownik ds. kredytu i kapitału obrotowego z Bergerat Monnoyeur CAT.

 

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.