Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Sukces leży w poszerzaniu możliwości
  •   

5 listopada 2018   Witold Zygmunt
Sukces leży w poszerzaniu możliwości W dzisiejszych czasach, każde działanie związane z wprowadzeniem produktu do obrotu wiąże się z logistyką. To właśnie dzięki umiejętnie prowadzonej logistyce otrzymujemy produkt o odpowiedniej jakości, który spełnia oczekiwania klienta.
 

Gdyby nie logistyka, produkt nie trafiłby na miejsce zbytu, a co za tym idzie nie byłby dostępny na półce sklepowej. Logistyka pełni znaczącą rolę zaczynając od procesu produkcji, kończąc w momencie zbytu produktu.

 

Zarówno w przemyśle farmaceutycznym jak i w przemyśle kosmetycznych logistyka jest bardzo zawiła i zależna od wielu aktów prawnych, jednak spełnienie tych norm przyczynia się do podwyższenia jakości produktów w obu branżach.

 

Normy prawne niestety nie narzucają jednego, dobrego i właściwego systemu logistycznego. W głównej mierze to operatorzy logistyczni mają za zadanie dobrać taki sposób dystrybucji, który będzie dla nich najlepszy przy jednoczesnym spełnieniu wszystkich norm prawnych.

 

Nie wszyscy przedsiębiorcy zdają sobie sprawę, że zyski oraz obniżone koszty można osiągnąć nie tylko podczas samej sprzedaży produktu. Pomiędzy logistyką dystrybucji, a zaopatrzeniem, scalającą fazą jest logistyka produkcji, która jest bez wątpienia niezwykle ważną fazą podczas przygotowywania produktu. Poprzez monitorowanie wszystkich czynności związanych z zaopatrzeniem systemu produkcji w surowce, materiały, półprodukty i zakupione części oraz właściwą intensywność produkcji, można nie tylko zminimalizować koszty, ale również uniknąć przykrych niespodzianek pod postacią błędów, usterek lub problemów magazynowych.

 

Wielki wpływ na osiągnięcie tych celów ma zastosowanie świeżych technologii oraz wysokiej jakości maszyn produkcyjnych. Dostosowanie technologii produkcji do możliwości pracowników jest ważnym elementem, lecz równie ważnym jest poszerzanie tych zdolności. Zastosowanie dla przykładu nowoczesnych robotów produkcyjnych może przyśpieszyć i zabezpieczyć paletyzowanie produktu i tym samym ułatwić proces przygotowania egzemplarzy do wysyłki do klienta. Można więc powiedzieć, że sukces firm często zależy od tego, czy te firmy są w stanie zwiększyć swoje możliwości produkcyjne, nie tylko pod względem ilościowym, ale również pod względem tego, co uda się osiągnąć lub wykryć podczas samej produkcji. Zasada jest często taka, że jeśli wykrycie błędu podczas produkcji kosztuje nas złotówkę, to po produkcji kosztuje już dziesięć złotych, za to gdy dopiero klient zauważy usterkę, to koszty mogą wynosić już kolejną dziesięciokrotność tego , jako że musimy się liczyć nie tylko ze stratami związanymi z wyprodukowaniem wadliwego produktu, lecz również z kosztami spowodowanymi dostawą i wymianą. Warto więc znaleźć dla swojej firmy rozwiązania, które umożliwią nam się zawsze zatrzymanie na tym pierwszym poziomie złotówki.

 

Jednym ze sposobów powiększenia tych możliwości, jest zdobycie właściwych kontaktów oraz dostawców, którzy są w stanie zapewnić dostęp do właściwych technologii lub przedstawią nowoczesne rozwiązania wspierające logistykę. Na nadchodzących targach PCI Days 2019 odwiedzający będą mogli poznać usługi firm, które pozwolą im zmodernizować logistykę w firmie. Poszerzanie swoich możliwości z pomocą partnerów biznesowych jest potrzebne nie tylko po to, by się rozwijać, lecz również po to, by zapewnić firmie konkurencyjność na rynku.

 

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, uczestnicy będą mogli poznać nowe rozwiązania wspomagające logistykę w przedsiębiorstwie.

 

PCI Days są więc doskonałą możliwością, by znaleźć nowe solucje dla swojej firmy, które pozwolą napędzić wcześniej wspomniany rozwój i zapewnią konkurencyjną pozycję wśród firm. PCI Days 2019 to pierwsze w Polsce, międzynarodowe targi dostawców dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego, podczas których również odbywać się będzie wiele ciekawych i inspirujących wykładów merytorycznych oraz prezentacji najnowszych rozwiązań dla obu wspomnianych branż. W gronie wystawców PCI Days 2019 nie zabraknie firm, które mają w swojej ofercie surowce, maszyny do produkcji, urządzenia laboratoryjne, urządzenia etykietujące i znakujące, usługi produkcji marki własnej, usługi logistyczne oraz IT. Warsztaty i wykłady prowadzone będą bezpośrednio na hali wystawienniczej w Kosmetycznej Strefie Inspiracji i Farmaceutycznej Strefie Inspiracji.

 

Serdecznie zapraszamy do grona wystawców pierwszej edycji PCI Days 2019, które odbędą się 15 – 16 maja 2019 roku w Warszawie. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Targów PCI Day 2019.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.