Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Nagrody PZWLP
  •   

30 listopada 2018   Tomasz Czarnecki
Nagrody PZWLP PZWLP już po raz jedenasty wręczyło statuetki firmie najbardziej zaangażowanej w edukację kierowców, użytkującej flotę aut najbardziej przyjazną środowisku, najlepszym serwisom napraw mechanicznych oraz blacharsko–lakierniczych oraz dealerowi najbardziej przyjaznemu branży flotowej.
 

Niezmiennie od 11 lat nagrody stanowią ręcznie wykonywane przez artystę rzeźbiarza Dariusza Zielińskiego, rzeźby z brązu. Laureaci Nagród PZWLP są wyłaniani w dwuetapowych konkursach, na podstawie nominacji firm należących do organizacji oraz ocen przyznawanych według precyzyjnych, co roku aktualizowanych kryteriów. Laureat Nagrody Eko Flota jest wyłaniany przez jury złożone nie tylko z przedstawicieli Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, ale również Związku Polskiego Leasingu (ZPL) i Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych (SKFS). W przypadku Nagrody Bezpieczna Flota, w skład jury, poza przedstawicielami PZWLP, wchodzą również eksperci Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego.

Nagrodę PZWLP „Mobilizator” w kategorii „Najlepszy Serwis Napraw Mechanicznych” otrzymała w tym roku Bawaria Motors. W gronie najwyżej ocenionych przez jury konkursu serwisów w tej kategorii, poza laureatem, znalazły się jeszcze firmy Renault Retail Group Warszawa oraz Auto Plaza. Statuetkę „Protektor”, czyli Nagrodę PZWLP w kategorii „Najlepszy Serwis Napraw Blacharsko – Lakierniczych”, otrzymał z kolei serwis Auto Miras ASO, zlokalizowany w okolicach Gdańska. Wśród najwyżej ocenionych serwisów blacharsko – lakierniczych znalazły się poza tegorocznym zwycięzcą również firmy Car Lux ze Świdnika oraz Lacart z Wrocławia.

Przyznawana w tym roku dopiero po raz drugi Nagroda PZWLP „Kontraktor”, w kategorii „Dealer Samochodów Najbardziej Przyjazny Branży Flotowej”, została wręczona firmie Grupa PGD, a oprócz niej w gronie najwyżej ocenionych dealerów znalazły się firmy CARSED i Porsche Inter Auto Polska.

Nagroda PZWLP Eko Flota w kategorii „Flota Najbardziej Przyjazna Środowisku”, która jest przyznawana w oparciu o nominacje i oceny aż 3 organizacji branżowych – poza PZWLP także Związku Polskiego Leasingu i Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych – została w tym roku wręczona firmie Coca – Cola HBC Polska. Wśród najwyżej ocenionych firm w tej kategorii znalazły się poza laureatem firmy Bank BGŻ BNP Paribas i Grupa Eurocash.

Tegorocznym laureatem Nagrody PZWLP Bezpieczna Flota w kategorii „Firma Najbardziej Zaangażowana w Edukację Kierowców”, przyznawanej w drodze nominacji i ocen nie tylko PZWLP, ale również Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego, została firma Kompania Piwowarska. W gronie najwyżej ocenionych przez jury konkursowe firm znalazły się ponadto firmy Grupa Phillip Morris w Polsce oraz Carlsberg Polska.

Nagrody PZWLP to dzisiaj nie tylko prestiżowe wyróżnienie w branży, ale i silna marka na rynku flotowym w Polsce – mówi Grzegorz Szymański, prezes PZWLP, dyrektor generalny Arval Polska. - Nas cieszy jednak najbardziej fakt, że poprzez nasze Nagrody i stymulowaną poprzez te wyróżnienia konkurencję rynkową, jesteśmy w stanie w realny i zauważalny sposób przyczyniać się do podnoszenia na polskich drogach poziomu bezpieczeństwa drogowego, rozwoju ekologicznych rozwiązań we flotach, a także podnoszenia jakości usług w serwisach samochodów w Polsce.

XI Gala Nagród PZWLP została zorganizowana w całkowicie nowym obiekcie na eventowej mapie Warszawy, charakteryzującym się niepowtarzalnym klimatem i scenerią warszawskiej Pragi, czyli Centrum Praskim Koneser. Patronem Honorowym wydarzenia został Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej, a imprezę poprowadziła dziennikarka i prezenterka telewizyjna Ula Chincz. Gościem specjalnym Gali był Mahbod Asgari, członek zarządu ADAC SE, który zaprezentował uczestnikom wydarzenia trendy oraz kierunki rozwoju motoryzacji i szeroko pojętej mobilności w przyszłości.

W XI Gali Nagród PZWLP wzięli udział nie tylko najważniejsi przedstawiciele 20 firm wynajmu długoterminowego, Rent a Car oraz leasingowych, skupionych aktualnie w PZWLP, ale również goście reprezentujący producentów i importerów samochodów, przedstawiciele koncernów paliwowych, firm ubezpieczeniowych, serwisów i dealerów samochodów. Ponadto, wśród gości Gali znaleźli się także reprezentanci organizacji branżowych rynku paliwowego, motoryzacyjnego, bankowego, leasingowego, związanych z bezpieczeństwem drogowym, czy przedstawiciele instytucji publicznych.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.