Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Produkcyjne inspiracje na Manufacturing Summit 2018
  •   

11 października 2018   Witold Zygmunt
Produkcyjne inspiracje na Manufacturing Summit 2018 Odliczamy tygodnie do piątej odsłony Manufacturing Summit. Najważniejsza konferencja produkcyjna w portfolio Logistyki Produkcji i Wydawnictwa Eurologistics, odbędzie się 14 listopada we Wrocławiu.
 

Menedżerowie firm produkcyjnych po raz kolejny będą mogli wziąć udział w wydarzeniu, które stanie się inspiracją do doskonalenia prowadzonych przez siebie działań, nakreśli możliwości nowych technologii oraz wskaże problemy, które szczególnie zagrażają działalności producentów.

 

Każda kolejna edycja ugruntowuje rangę wydarzenia. Na przestrzeni lat, Manufacturing Summit odwiedziło blisko 900 uczestników, którzy wysłuchali ponad 60 wystąpień i debat. Konferencja stała się przyczynkiem do inicjowania wielu zmian w polskich fabrykach - czy to związanych z doskonaleniem operacji, zmianami kultury organizacyjnej, czy też z inwestycjami w nowe technologie. Po raz kolejny oczekujemy zatem na konferencji menedżerów, którzy chcą zmieniać swoje fabryki na lepsze, korzystając z doświadczeń i rozwiązań, prezentowanych przez naszych prelegentów i partnerów.

 

Główną częścią wydarzenia jest sesja wykładowa, będąca okazją do prezentacji nowych idei, trendów, studiów przypadku oraz skutecznych metod działania. Wystąpienia prowadzą przedstawiciele czołowych firm produkcyjnych i branżowi eksperci. Prelekcje stanowią okazję do zaprezentowania doskonałości operacyjnej firmy w zarządzaniu produkcją oraz przykładów działania strategicznego oraz szerszych czynników wpływających na działalność producentów. Uzupełnieniem wykładów problemowych są wystąpienia przybliżające najciekawsze rozwiązania, dzięki którym można poprawić wydajność fabryk i łańcuchów dostaw.

 

Tematy omawiane w sesji plenarnej trafiają dodatkowo pod debatę w ramach paneli dyskusyjnych. Pozwalają one przedstawić wiele punktów widzenia na ten sam problem, oraz ułatwiają uczestnikom konferencji włączenie się w dyskusję.

 

Konferencje Logistyki Produkcji to oprócz części oficjalnej - a może wręcz przede wszystkim - okazja do prowadzenia nieformalnych rozmów, rozwijania nowych znajomości biznesowych oraz bliższego poznania wartych uwagi produktów i usług dla sektora produkcji. Dlatego też dbamy o to, aby kuluary konferencji były miejscem ożywionych dyskusji podczas przerw w wykładach i debatach.

 

Wkrótce przybliżymy kolejne informacje na temat wydarzenia. Już teraz zapraszamy jednak na stronę konferencji - www.manufacturingsummit.pl. Poznać można na niej ramy programowe, sylwetki pierwszych potwierdzonych prelegentów oraz skorzystać z niższej ceny biletów w ofercie first minute. Do zobaczenia we Wrocławiu!

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.