Cykl spotkań Produkcja Made in Poland na drodze do Przemysłu 4.0

Cykl spotkań Produkcja Made in Poland na drodze do Przemysłu 4.0

Jak uczynić opłacalną produkcję w krótkich seriach? Jak zautomatyzować proces zbierania danych z produkcji? Jak pozyskać informację o rzeczywistym koszcie produkcji w każdym momencie procesu produkcyjnego? Jak poprawić wydajność produkcji?

Na te i wiele innych pytań poszukamy odpowiedzi podczas cyklu bezpłatnych śniadań biznesowych dla kadry zarządzającej i szefów produkcji.

 

Swoim doświadczeniem podzielą się eksperci od lat wspierający polskie przedsiębiorstwa w obszarze optymalizacji procesów produkcyjnych, ale przede wszystkim przedsiębiorcy korzystający już z takich narzędzi.

 

Coraz dynamiczniej zmieniające się upodobania i potrzeby klientów, a co za tym idzie konieczność produkcji w coraz krótszych seriach. Tak wygląda dzisiejsza rzeczywistość polskich przedsiębiorstw produkcyjnych. Czy musi to oznaczać, że produkujemy drożej, obniżając w ten sposób swoją konkurencyjność? Czy musimy wybierać pomiędzy elastycznością a zyskownością?

 

Niekoniecznie. Produkcja w Polsce, nawet w krótkich seriach może być równie opłacalna, jak ta realizowana w Azji. A jednocześnie zdecydowanie bardziej dopasowana do rynku. W czasach kiedy Polska jest jednym z krajów postrzeganych za najbardziej bezpieczne inwestycyjnie warto zastanowić się, jakie narzędzia i rozwiązania oferowane nam przez Przemysł 4.0 zastosować, żeby jeszcze bardziej zwiększyć atrakcyjność produkcji Made in Poland.

 

Podczas kolejnego cyklu kameralnych spotkań w gronie zarządzających polskimi firmami produkcyjnymi chcemy porozmawiać o narzędziach, które stają się kluczem do poprawy wydajności i rentowności. Swoim doświadczeniem podzielą się eksperci od lat wspierający polskie przedsiębiorstwa w obszarze optymalizacji procesów produkcyjnych, ale przede wszystkim przedsiębiorcy korzystający już z takich narzędzi.

 

Podczas kameralnego spotkania zajmiemy się m.in kwestiami:

  • Zintegrowanego planowania.
  • Automatyzacji zbierania danych z produkcji.
  • Poprawy wydajności.
  • Wizualizacji procesu produkcyjnego.
  • Integracji z maszynami.
  • Automatycznego rozliczenia i kontroli kosztów.
  • Systematycznego zwiększania marż.
  • Mierzenia się z realiami rynku pracownika.

 

Terminy spotkań:

20 września Koszalin,

21 września Gdańsk,

12 października Wrocław,

9 listopada Poznań

Zarejestruj się: www.ProdukcjaMadeInPoland.pl

Poleć ten artykuł:

Polecamy