Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Uczyńmy Warszawę zimową stolicą Internet of Things
  •   

14 września 2017   Tomasz Czarnecki
Uczyńmy Warszawę zimową stolicą Internet of Things Wylęgarnią startupów technologicznych jest Dolina Krzemowa a największe targi motoryzacyjne są w Genewie - to wiemy. Zróbmy wszystko, by niedługo mówiono, że największa impreza poświęcona Internet of Things odbywa się w Warszawie. Oto apel organizatorów IoT Poland Show pod patronatem Log24.pl
 

Polska nie ma dużych, rozpoznawalnych w kraju, jak również na świecie targów technologicznych. Kilkanaście lat temu taką szansę miał przed sobą Kongres Technologiczny organizowany przez jednego z operatorów telekomunikacyjnych, lecz impreza zniknęła z kalendarza eventów technologicznych. Wraz z rozwojem Internet of Things oraz zjawiskiem przenikania się branż, lukę tę dostrzegli organizatorzy IoT Poland Show.

- Chcemy, by Polska miała wydarzenie technologiczne z prawdziwego zdarzenia. Taki, na którym będzie spotykał się nie tylko krajowy rynek IoT, lecz taki, który będą przyjeżdżali najwięksi gracze technologiczni zarówno z Europy, jak i reszty świata – mówi Paweł Kacperek, pomysłodawca IoT Poland Show.

O tym, że istnieje taka potrzeba, świadczy zainteresowanie pierwszych wystawców grudniowych targów. To oni, wraz z odwiedzającymi budują taki event, jakim jest impreza targowa. Co warte podkreślenia, podczas dwóch grudniowych dni, poza zwiedzaniem samych stoisk będzie można uczestniczyć w konferencjach związanych z tematyką Internet of Things, jak również wybrać się na wieczorną imprezę IoT Poland Show Night, podczas której zostaną wręczone nagrody Connected Life Awards, za najlepsze produkty i usługi roku 2017.

Cała przestrzeń wystawiennicza zostanie podzielona na strefy tematyczne: Connected Cars, Smart City, Smart Home, mHealth/Fitness czy FinTech. Szczególny obszar dostaną do dyspozycji startupy technologiczne. Jednak ze względu na ograniczoną liczbę stoisk, ich liczba została zawężona do 30. Zgłoszenia można już wysyłać na adres targi@iotpolandshow.pl

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.