Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Logistyczne wsparcie ekspansji rynkowej
  •   

14 września 2017   Witold Zygmunt
Logistyczne wsparcie ekspansji rynkowej Dachser, jeden z wiodących operatorów logistycznych na świecie, świadczy usługi logistyczne dla brytyjskiej firmy Muc-Off, wytwarzającej produkty do czyszczenia i konserwacji samochodów, motocykli oraz rowerów.
 

Oferując kompleksową obsługę w ramach globalnych łańcuchów dostaw, Dachser wspiera eksportową ekspansję firmy, w tym rozwój na rynku amerykańskim.

 

Firma Muc-Off powstała w 1991 roku w Wielkiej Brytanii. Jej charakterystyczny różowy spray do czyszczenia rowerów i motocykli jest jednym z wiodących produktów na rynku w swojej kategorii. W ofercie marki znajduje się także wiele różnorodnych produktów do konserwacji różnych pojazdów – od smarów do łańcuchów, po produkty do pielęgnacji siodełek rowerowych.

 

Produkty Muc-Off sprzedawane są w całej Europie, a dzięki międzynarodowym dystrybutorom trafiają do odbiorców również na całym świecie. W zarządzaniu łańcuchem dostaw firmy bardzo ważną rolę odgrywa Dachser. Operator, który świadczy usługi logistyczne dla Muc-Off od 2014 roku organizuje dla swojego klienta dostawy komponentów z Dalekiego Wschodu i realizuje znaczną część eksportu z magazynu firmy w miejscowości Swindon w Anglii. Dachser świadczy również usługi z zakresu transportu morskiego w ramach działalności Dachser Air & Sea Logistics, dostarczając produkty marki także na rynek amerykański.

 

Rozległa sieć dystrybucyjna, niezawodność i krótkie terminy dostaw to główne czynniki, które zadecydowały o wyborze przez firmę Muc-Off globalnego operatora. Kolejnym z nich jest możliwość monitorowania przez klientów przesyłek i dostęp do informacji o nich w czasie rzeczywistym na terenie całej Europy. Opracowane przez Dachser oprogramowanie Domino, które pozwala zarządzać wszystkimi procesami przewozu towarów, począwszy od planowania, przez zarządzanie zamówieniami, aż po śledzenie i przetwarzanie faktur oraz dystrybucję materiałów do pakowania okazało się skutecznym narzędziem we współpracy z Muc-Off.

 

- Elektroniczne potwierdzenie odbioru jest dla nas jednym z najważniejszych aspektów systemu śledzenia przesyłek firmy Dachser. Cenimy sobie również bezpośrednie relacje z pracownikami Dachser. Doświadczony zespół w siedzibie Dachser w Dartford na południu Anglii jest zawsze gotowy zaoferować nam pomoc i porady, w szczególności w sytuacjach kryzysowych, gdy musimy się zmierzyć z trudnymi warunkami eksportowymi w niektórych regionach lub gdy jesteśmy pod ogromną presją czasową. Ten rodzaj usług jest nieoceniony i pomógł nam dotrzymać terminów, mimo napiętego harmonogramu - mówi Simon Jennings, Menedżer Logistyki Muc-Off.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.