Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

140 mln zł. na rozbudowę fabryki bram
  •   

11 sierpnia 2017   Witold Zygmunt
140 mln zł. na rozbudowę fabryki bram Zarząd Krakowskiego Parku Technologicznego wydał zezwolenie na działalność w specjalnej strefie ekonomicznej dla firmy Wiśniowski sp. z o.o. S.K.A. – polskiego lidera w produkcji bram, drzwi i ogrodzeń. Wydanie zezwolenia było możliwe dzięki objęciu statusem strefy terenu należącego do inwestora.
 

Spółka Wiśniowski prowadząca działalność w Wielogłowach, będzie inwestować w ramach projektu specjalnej strefy ekonomicznej w rozbudowę fabryki oraz jej infrastrukturę, a także wyposażenie zakładu w nowe linie produkcyjne, które zwiększą moce przerobowe przedsiębiorstwa. W ramach zezwolenia Wiśniowski zainwestuje minimum 140 mln zł, a rozbudowa i modernizacja fabryki pozwoli na utworzenie kolejnych co najmniej 80. miejsc pracy.

 

Marka Wiśniowski będąca obecnie światowym potentatem na rynku bram i ogrodzeń, została założona przez Andrzeja Wiśniowskiego w 1989 roku w Wielogłowach (gm. Chełmiec koło N. Sącza), gdzie nadal prowadzi działalność. Obecnie firma zatrudnia blisko 1400 osób, a jej wysokiej jakości produkty są sprzedawane w 45 krajach.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.