Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

DSV Solutions z Manufacturing Excellence Award
  •   

29 czerwca 2017   Kinga Wiśniewska
DSV Solutions z Manufacturing Excellence Award DSV Solutions zwyciężyło w kategorii Firma Logistyczna Roku – nagrody wręczono 22 czerwca w Warszawie podczas 5. Gali CEE Manufacturing Excellence & Industrial Property Awards.
 

 

W tym roku nagrody Manufacturing Excellence Awards przyznano w ramach specjalizacji w pięciu kluczowych kategoriach - Innowacje Produkcyjne, Doskonałość w Zarządzaniu Produkcją, Technologie Informatyczne dla Przemysłu, Zrównoważony Rozwój i Środowisko oraz Biznes i Nauka. Laureaci zostali również wyłonieni w osobnej kategorii Profesjonalista Roku w ramach 12 specjalizacji, a nagroda dla najlepszej Firmy Logistycznej trafiła do DSV Solutions.

 

Statuetkę w imieniu operatora odebrał Maciej Walenda, prezes zarządu DSV Solutions, który w tym roku został również zaproszony do oceny nominowanych w pozostałych kategoriach jako członek jury.

 

Tegoroczny szczyt oraz gala wręczenia nagród zgromadziły blisko 200 uczestników, wśród nich m.in. dyrektorów ds. produkcji, inwestorów, finansistów, programistów BTS i oraz usługodawców dla sektora przemysłowego.

 

(DSV Solutions)

 

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.