Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

DHL rozwija współpracę z branżą modową
  •   

16 czerwca 2017   Kinga Wiśniewska
DHL rozwija współpracę z branżą modową DHL wzmacnia swoje więzi z branżą modową i intensyfikuje swój udział w sektorze biznesowym napędzanym przez e-commerce.
 

Firma współpracuje z wieloma organizacjami z branży modowej na całym świecie, aby wprowadzić inicjatywy dopasowane do zwiększenia przepustowości ich międzynarodowego łańcucha dostaw i rozszerzenia działalności gospodarczej na nowych rynkach. Wśród nowych partnerów są Council of Fashion Designers of America (CFDA), British Fashion Council (BFC) i Camera Nazionale della Moda Italiana (CNMI) w Mediolanie.

 

- Głównym celem DHL zawsze było wspieranie branży modowej we wszystkich różnorodnych aspektach działalności. Nowe podejście pozwala nam na dotarcie do jeszcze większej grupy odbiorców branży modowej na stałym poziomie przez cały rok, oferując wparcie dopasowane do różnych potrzeb, od konfekcjonowania po wysyłkę na pokazy mody, ustanawiając przez to obecność w e-commerce – powiedział Arjan Sissing, starszy wiceprezydent globalnego marketingu marki, Deutsche Post DHL Group.

 

Będąc partnerem wiodącego stowarzyszenia handlu odzieżowego w USA, DHL będzie wspólnie sponsorować i pracować z Accenture - partnerem innowacji CFDA - nad badaniami ukierunkowanymi na przyszłość łańcucha dostaw w branży. Celem współpracy jest wsparcie projektantów mody w bardziej skutecznym wykorzystaniu globalnego łańcucha dostaw i sieci wysyłkowych jako kluczowych środków zapewniających wyższą satysfakcję docelowych klientów, a zarazem wzniesienie ich marek na wyższy poziom. The Council of Fashion Designers of America Inc. to organizacja non-profit zrzeszająca ponad 500 wiodących projektantów odzieży damskiej, męskiej, akcesoriów i biżuterii.

 

W ramach współpracy z British Fashion Council, DHL uruchomi program nagradzania według „Międzynarodowego Potencjału Modowego”, wspierający biznes modowy Wielkiej Brytanii mający ambicje zasięgu międzynarodowego. Roczny program oferuje mentoring i wsparcie logistyczne dla projektantów. DHL zapewni roczną nagrodę dla obiecujących działalności gospodarczych w branży modowej, a zwycięzca zostanie wyłoniony podczas London Fashion Week we wrześniu 2017 roku.

 

We współpracy z Camera Nazionale della Moda Italiana, DHL zorganizuje warsztaty dla początkujących marek, młodych projektantów oraz członków. Seminaria pozwolą uczestnikom na wgląd w branżę e-commerce i relacje celne w przemyśle modowym oraz na zdefiniowanie szans i wyzwań z różnych połączeń handlowych i rozwiązań transportowych. DHL będzie również członkiem jury, razem z Camera Moda, dokonującym wyboru najlepszego międzynarodowego projektanta marki, spośród wszystkich młodych uczestniczących projektantów. Zwycięzca nagrody zostanie ogłoszony podczas wieczoru otwarcia Camera Moda we wrześniu 2017 roku, otrzymując m.in. pakiet opieki DHL, ułatwiający międzynarodowe wysyłki ekspresowe.

 

DHL będzie również partnerować spotkaniom branży mody podczas London Fashion Week, Mercedes-Benz Fashion Week w Sydney, Berlinie i Moskwie. Poza imprezą Mercedes-Benz Fashion Week odbywającą się w Australii, DHL jest również partnerem Fashion Laureates. W ramach współpracy z branżą modową w Rosji, był również współorganizatorem Fashion Futurum Conference. DHL Express Russia - oficjalny partner logistyczny tego wydarzenia - przeprowadził warsztaty na temat transgranicznego handlu internetowego, dzieląc się wartościowymi poradami dla biznesu modowego zorientowanego na wzrost i dotarcie na nowe rynki. Impreza skupia profesjonalistów z branży modowej i przedsiębiorców, podczas której omawiane są trendy na przyszłość i rozwój branży. Firma logistyczna będzie nadal angażować się w Amazon Fashion Week Tokyo, aby wspierać japoński przemysł mody, w tym również nagrodę DHL Designer Award, dbając o rozwój japońskich talentów mody.

 

DHL, jako partner branży modowej, dóbr luksusowych i handlu detalicznego, od wielu dekad zapewnia szeroką gamę rozwiązań logistycznych. Wśród usług logistycznych znajdują się usługi dostaw w określonym czasie i w określonym dniu, rozwiązania dla e-commerce i centrów odzieży modowej obejmujące usługi o wartości dodanej, takie jak kontrola jakości.

 

(DHL)

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.