Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Paged-Sklejka zbuduje swoje Centrum Logistyki w Morągu
  •   

14 czerwca 2017   Witold Zygmunt
Paged-Sklejka zbuduje swoje Centrum Logistyki w Morągu Utworzenie Centrum Logistyki w Morągu z infrastrukturą umożliwiającą efektywne magazynowanie oraz przemieszczanie towarów od producenta do klienta to przedmiot zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
 

13 czerwca 2017 r. pod dokumentem umożliwiającym rozpoczęcie inwestycji podpisy złożyli: Grzegorz Smoliński – prezes zarządu W-M SSE S.A. oraz Małgorzata Sobieska zu Schwarzenberg – wiceprezes. Zezwolenie zostało wydane firmie „Paged-Sklejka” S.A.

 

W ramach projektu poniesione zostaną nakłady inwestycyjne w wysokości co najmniej 10 500 000 złotych, a firma osiągnie łączny stan zatrudnienia w wysokości minimum 632 pracowników. Na nieruchomości gruntowej o powierzchni 2,46 hektarów powstaną m.in.: nowoczesne powierzchnie magazynowe, platformy przeładunkowe, powierzchnie biurowe, infrastruktura informatyczna, parkingi i place manewrowe. Głównym zadaniem Centrum Logistyki będzie tworzenie warunków do sprawnego przepływu towarów, a także wspieranie i inicjowanie pozytywnych tendencji oraz kierunków rozwoju działalności gospodarczej w obszarze logistyki.

 

Spółka „Paged-Sklejka” została utworzona w 1996 r. na bazie byłego przedsiębiorstwa państwowego pod nazwą Mazurskie Zakłady Przemysłu Sklejek. Firma zajmuje się przetwórstwem drewna. W zakładzie wytwarzane są różnego rodzaju sklejki, płyty stolarskie, sklejki surowe i okleinowane filmem fenolowym. Spółka jest wiodącym producentem sklejek w Polsce i liczącym się Europie eksporterem (ponad 50% wyrobów sprzedawana jest za granicę).

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.