Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Kompetentni pracownicy w odpowiednim miejscu i czasie
  •   

13 czerwca 2017   Witold Zygmunt
Kompetentni pracownicy w odpowiednim miejscu i czasie Spora część opóźnień występujących podczas procesu produkcyjnego jest spowodowana brakiem osób o odpowiednich kompetencjach, uprawnieniach czy ważnych szkoleniach (we właściwym miejscu oraz czasie).
 

XPRIMER ogranicza to ryzyko do minimum, dbając nie tylko o poprawność stworzonych harmonogramów (z kodeksem pracy czy regulaminami wewnętrznymi), ale również o zapewnienie optymalnej obsady.

 

Precyzyjnie zaplanowana załoga stanowi dziś podstawę płynnej realizacji założonego planu produkcyjnego. Firmą, która jest tego świadoma, a tym samym wykazuje się wysoką dbałością o ciągły rozwój zarówno swoich pracowników, jak i całej organizacji jest Plastic Omnium. W ciągu ostatnich 10 lat firma potroiła swój rozmiar, tym samym dowodząc, że obrany kierunek oparty na przemyślanych inwestycjach jest właściwą drogą. Plastic Omnium jest liderem, jeśli chodzi o produkcję komponentów z zakresu automotive. Obecnie specjaliści EQ System doskonalą w niej procesy związane z zarządzaniem kapitałem ludzkim z wykorzystaniem platformy XPRIMER. Odpowiednie dopasowanie systemu do celów biznesowych oraz struktury organizacyjnej pozwoli na osiągnięcie licznych korzyści. Wśród najważniejszych należy wymienić przede wszystkim:

  • Zwiększenie szybkości tworzenia planów pracy oraz automatyczne uwzględnianie wielu zmiennych podczas ich układania (różnych systemów rozliczeniowych, wymiarów etatu, zaplanowanych urlopów, dostępności i kwalifikacji pracowników, zgodności z kodeksem pracy oraz regulaminami wewnętrznymi) umożliwi utrzymywanie obsady na optymalnym, opłacalnym poziomie.
  • Wprowadzenie precyzyjnego wyliczania potrzebnej obsady na podstawie zleceń produkcyjnych importowanych z systemu SAP do platformy XPRIMER pozwoli na eliminację ryzyka nieobecności kluczowego pracownika (o odpowiednich kompetencjach) w danej lokalizacji, na konkretnej linii produkcyjnej.
  • Łatwe porównywanie przygotowanego planu z jego rzeczywistym wykonaniem pozwoli na wiarygodną ocenę efektywności tworzonych harmonogramów, a w konsekwencji określanie możliwych dróg ich udoskonalania.
  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.