Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Nowi nadawcy na TruckForum&Awards
  •   

23 maja 2017   Tomasz Czarnecki
Nowi nadawcy na TruckForum&Awards Firmy Fermintrade i Konimpex Chemicals to kolejni nadawcy, którzy będą czekać na firmy transportowe. Zapraszamy już 8. czerwca do Warszawy na TruckForum&Awards.
 

Najważniejszym punktem Truck Forum&Awards jest sesja handlowa, podczas której nadawcy transportu spotykają się i dyskutują o współpracy z przewoźnikami. Zaprosiliśmy  kilkanaście firm, w tym po raz pierwszy przedstawicieli takich firm jak Iglotech, WUZETEM oraz wspomnianych na wstępie  Fermintrade i Konimpex Chemicals. Nowe zapotrzebowanie na usługi ogłoszą także Amazon, BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, Carrefour, Coca Cola HBC Polska, Grupa Muszkieterów, Kilargo, Meble Wójcik, Milano, SIG oraz Tesco.

Fermintrade specjalizuje się w krajowych i zagranicznych dostawach surowców chemicznych, produktów przemysłowych i geosyntetyków. Geosyntetyki wykorzystywane są w budownictwie drogowym, kolejowym, przy budowie składowisk, nasypów, zbiorników wodnych. Zapewnia dostawy surowców i rozwiązań technologicznych dla przemysłu, w szczególności dla producentów mieszanek gumowych, opon, wyrobów gumowych, farb, pigmentów, materiałów ogniotrwałych i metalurgii z Europy, Turcji, Chin i Ameryki Południowej. Firma korzysta z transportu drogowego, kolejowego jak i morskiego.

Z kolei Konimpex Chemicals zajmuje się obrotem surowcami chemicznymi na rynku międzynarodowym, w tym: krzemionki, przyspieszaczy wulkanizacji, antyutleniaczy, surowców olejopochodnych, fluoroelastomerów, fluoropolimeróow, chloro parafiny, żywicy.

Iglotech dostarcza na terenie Europy kompleksowe rozwiązania z dziedziny klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa oraz czynników chłodniczych. WUZETEM produkuje elementy do układów wtryskowych Diesla na rynku części zamiennych (Automotive Aftermarket). Zamierza osiągnąć pozycję producenta z najsilniejszą i najbardziej rozpoznawalną marką na tym rynku, ze względu na jakość wyrobów.

Oprócz sesji handlowej podczas TruckForum&Awards będzie można wziąć udział w

- dedykowanym branży TSL szkoleniu z negocjacji,

- prelekcjach merytorycznych (nowa ustawa UE o delegacjach, wartość rezydualna ciągników i naczep, samozatrudnienie kierowców, płaca minimalna),

- debacie finansowej,

- skorzystać z porady prawnej.

Wszystko w jednej cenie!

Bliższe informacje o spotkaniu jak i pozostałych firmach można znaleźć tutaj. Więcej informacji na stronie www.truckforum.eurologistics.pl

 

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.