Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Monitoring ponad 620 tysięcy pojazdów dziennie
  •   

23 maja 2017   Tomasz Czarnecki
Monitoring ponad 620 tysięcy pojazdów dziennie Globalny dostawca systemów do monitoringu GPS przekroczył pułap 620 000 monitorowanych pojazdów. To stawia Cartrack w czołówce światowych firm telematycznych.
 

Jeszcze kilka lat temu monitoring pojazdów kojarzył się głównie ze śledzeniem pojazdów na mapie oraz zabezpieczeniem przed nadmiernym zużyciem paliwa lub jego ubytkiem. Z takich rozwiązań korzystały wyłącznie przez firmy transportowe. Jednak w ostatnich latach, wraz z rozwojem technologii usługi telematyczne, to nie tylko sam monitoring pojazdu, ale przede wszystkim efektywne wsparcie codziennych procesów biznesowych w przedsiębiorstwach. Według Kamila Jakackiego, dyrektora sprzedaży Cartrack Polska firmowe hasło "Zawsze pod kontrolą” należy rozumieć jako skuteczną kontrolę procesów biznesowych występujących w firmie na przykład w obszarze sprzedaży, który jest kluczowy w wielu firmach i powinien być efektywnie zarządzany dzięki zbieraniu i analizie stosownych danych.

Sztuka polega na tym, by nie monitorować bezrefleksyjnie tego, gdzie przebywają pracownicy i co robią lecz kontrolować konkretne procesy biznesowe i ich efektywność. Telematyka oferuje narzędzia pomagające zapewnić właśnie taką kontrolę. Potrzebę korzystania z systemów telematycznych zaczyna rozumieć coraz więcej firm, a to cieszy i jest potwierdzeniem, że faktycznie system sprawdza się jako bardzo skuteczne wsparcie biznesowe. Dzięki połączeniu zaawansowanej technologii telematycznej i funkcji doradczej jaką świadczy Cartrack, firma stała się jest jednym z najczęściej wybieranych dostawców tego typu usług w Polsce. Potwierdzają to zarówno wyniki sprzedaży, które stawiają polski oddział w czołówce w swoim regionie, jak i zadowolenie obsługiwanych Klientów.

Liczbą monitorowanych samochodów przekraczającą pół miliona, może pochwalić się zaledwie kilka firm na świecie. To efekt wielu lat pracy, ale także niezawodności oferowanego systemu, dostępności na wielu rynkach, a także obecności na giełdzie w Johanesburgu, co dla wielu klientów jest potwierdzeniem stabilności spółki. Obecnie Cartrack oferuje swoje usługi już w ponad 24 krajach na całym świecie, włączając w to Europę, Azję i Afrykę. 

Jak pokazują analizy firm konsultingowych, rynek związany z telematyką i zarządzeniem flotami samochodowymi rośnie. Znaczny udział w tej liczbie mogą mieć kraje, takie jak Polska, Węgry czy Czechy. Dlatego też wśród najbliższych planów na przyszłość Cartrack Polska znajdują się dynamiczna ekspansja na kraje Europy Centralnej i Wschodniej.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

27 lutego
Monitoring GPS to jedna z najlepszych rzeczy, jaka mogła wejść w życie firm. Dzięki temu naprawdę dużo rzeczy jest łatwiejszych i wiele więcej można załatwić, ponieważ ma się nad wszystkim stałą kontrolę. Ja ze swojej strony polecam monitoring GPS firmy Transmobil, bo mają wiele opcji w pakiecie i nie ma żadnych ukrytych opłat.

Aby komentować, musisz się zalogować.