Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Zapraszamy na nasze stoisko na TransPoland Translogistica - już od środy
  •   

6 listopada 2017   Tomasz Czarnecki
Zapraszamy na nasze stoisko na TransPoland Translogistica - już od środy W dniach 8-10 listopada 2017r. po raz piąty odbędą się w Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransPoland Translogstica. Pobity został ubiegłoroczny rekord przedsiębiorstw prezentujących swoją ofertę – w tym roku spotkać będzie można aż 190 wystawców z 23 państw.
 

Stoisko na targach będzie miała również redakcja Truck&Business Polska. Zapraszamy do naszego kącika kawowo-herbacianego na spotkanie z Adamem Błusiem (wydawca), Martyną Mizerną (Marketing & Project Manager) i Tomaszem Czarneckim (redaktor prowadzący). W spokojnych okolicznościach chętnie porozmawiamy na tematy bardziej a czasem i mniej branżowe. Będziemy także gotowi przedstawić nasze plany na rok 2018. 

TransPoland Translogistica to jedno z najważniejszych w tej części Europy spotkanie dla osób zawodowo związanych z logistyką, spedycją i transportem. Można zapoznać się z najnowszymi ofertami na rynku, nawiązać kontakty z przedstawicielami firm logistycznych i porozmawiać z producentami. Targi dają także szansę by dowiedzieć się o nowościach w branży oraz poszerzyć wiedzę w trakcie specjalistycznych konferencji i paneli dyskusyjnych.

Merytoryczna część pierwszego dnia targów poświęcona będzie nowoczesnym technologiom zarządzania w transporcie oraz rynkowi TSL w szerszym, międzynarodowym ujęciu. Silnie eksponowany będzie kierunek wschodni – m. in. w temacie "Nowy Szlak jedwabny a transport Europa – Bliski Wschód/Azja". Drugie dnia zostaną podjęte m.in. takie tematy jak płaca minimalna, kontrole skarbowe, nowe regulacje dotyczące odpoczynków tygodniowych,  kierunki zmian w przepisach ADR/RID/ADN w latach 2018-2019.

V edycja targów TransPoland Translogistica, EXPO XXI Warszawa, 8-10 listopada 2017 roku. Zarejestruj się on-line na http://trans-poland.pl/Odwiedzajacy/Rejestracja-online

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.