Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Wystartowała VII edycja Olimpiady Logistycznej w MWSLiT!
  •   

15 listopada 2017   Kinga Wiśniewska
Wystartowała VII edycja Olimpiady Logistycznej w MWSLiT! 13 listopada 2017 r. wystartowała kolejna, VII już edycja Olimpiady Logistycznej organizowanej przez MWSLiT we Wrocławiu dla wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Wydarzenie to na stałe zostało umieszczone w kalendarium uczelni i cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów i patronów.
 

W tym roku patronat nad VII edycją Olimpiady Logistycznej objęły następujące firmy: CCC, CH Robinson Polska, Crusar, DHL Parcel Polska, Kuehne+Nagel, Leoni Kabel Polska, Logintrans, P.H.U. Ritex, Volvo Polska i VOS Logistics Polska.

Patronat merytoryczny nad Olimpiadą Logistyczną sprawuje The Chartered Institute of Logistics and Transport (UK) - Polska - organizacja zrzeszająca profesjonalistów z branży TSL, której celem jest propagowanie, wspieranie wiedzy, nauki o logistyce i transporcie.

 

Celem Olimpiady jest rozwijanie wśród młodzieży zainteresowania logistyką oraz pogłębianie wiedzy i umiejętności z obszaru logistyki, a także wyłonienie najbardziej uzdolnionych uczniów, posiadających potencjał do pracy w zawodzie logistyka.

 

Podobnie jak w poprzednich edycjach, Olimpiada zostanie przeprowadzona zgodnie z regulaminem i według określonego harmonogramu:

  • I etap: 13.11.2017 r. – 18.02.2018 r. – wirtualny (osoby logują się na przygotowanej przez organizatora platformie),
  • II etap: 26.02.2018 r. – 25.03.2018 r. – wirtualny (osoby logują się na przygotowanej przez organizatora platformie),
  • III etap: 5.04.2018 r. – w siedzibie MWSLiT we Wrocławiu.

 

Olimpiada oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.olimpiadalogistyczna.mwsl.eu

 

Do wygrania atrakcyjne nagrody!

 

(MWSLiT)

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.