Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Gdynia, Tęgoborze a czas pracy kierowców
  •   

14 listopada 2017   Tomasz Czarnecki
Gdynia, Tęgoborze a czas pracy kierowców Jak ustrzec się błędów podczas rozliczania kierowców, dobrze poznać przepisy i zrozumieć najważniejsze zapisy w ustawach? Jedną z możliwości jest udział w szkoleniach kancelarii transportowej ITD-PIP. W najbliższy czwartek na Fan Page'u Truck&Business Polska będziemy rozdawać bilety.
 

Za nami spotkania w Poznaniu oraz Wrocławiu, a już niebawem pojawimy się w Gdyni i Tęgoborzu znajdującym się niedaleko Nowego Sącza. - Intensywnie szkolimy osoby zajmujące się rozliczaniem czasu pracy kierowców, pomagamy zweryfikować wewnętrzne dokumenty oraz podpowiadamy jak zoptymalizować koszty. Zwracamy uwagę na potrzebę prowadzenia ewidencji w sposób dokładny i sumienny, co jednocześnie przekłada się na realne oszczędności w firmie. Jednym z najczęściej popełnianych błędów, na jakie dostrzegamy podczas audytów oraz szkoleń jest niedokładność zapisów przekroczenia granic - mówi Mariusz Hendzel, ekspert i szkoleniowiec z Kancelarii Transportowej ITD-PIP. 

Czym to skutkuje? - Nawet 20-minutowa rozbieżność w godzinie przekroczenia granicy powoduje nadwyżkę w należności ok 3EUR dziennie, co w tygodniu daje ok 15 euro, a w miesiącu dla jednego kierowcy to ok 60 euro. Jeśli taki znikomy błąd popełnimy przy grupie 20 kierowców daje to kilka tysięcy złotych miesięcznie. A takich działań oraz niedopatrzeń, przez które firmy tracą w skali roku sumy nawet kilkuzerowe jest więcej. Naszym zadaniem jest je wskazać i poinstruować pracowników, którzy zajmują się ewidencją, jak ich unikać oraz jak dążyć do optymalizacji kosztów – dodaje Mariusz Hendzel.

Szkolenie poprowadzi Mariusz Hendzel, znawca prawa transportowego, szkoleniowiec, ekspert rozliczania (ewidencji) oraz analityk zagadnień czasu pracy kierowców. Wykładowca podczas licznych konferencji transportowych, autor artykułów w mediach branżowych jak i prasie ogólnopolskiej.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło wydawnictwo Eurologistics, wydawca magazynu Truck&Business Polska i portalu log24.pl. Już w najbliższy czwartek na Fan Page'u rozdamy trzy bezpłatne wejściówki. Prosimy być czujnym i odwiedzać nas na Facebooku. 

Harmonogram szkoleń:

· Gdynia 28.11.2017. 

· Tęgoborze (k. Nowego Sącza) 30.11. 2017.

Więcej informacji o szkoleniach (terminy, formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy program) dostępnych jest na stronie: https://szkolenia.itd-pip.pl

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.