Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Ostatnia szansa na udział w Manufacturing Summit 2017
  •   

13 listopada 2017   Witold Zygmunt
Ostatnia szansa na udział w Manufacturing Summit 2017 Już tylko dni dzielą nas od czwartej edycji konferencji Manufacturing Summit. Przypominamy zatem wszystkie atrakcje wyjątkowego wydarzenia dla sektora produkcji.
 

Maufacturing Summit to okazja do zapoznania się z szeregiem tematów niezwykle istotnych dla funkcjonowania firm produkcyjnych. Podczas sesji plenarnej poruszymy między innymi zagadnienia związane z transformacją przedsiębiorstwa produkcyjnego, wdrażaniem Lean Manufacturing w polskich realiach, zapewnieniem bezpieczeństwa operacji logistycznych i transportowych, problemem planowania produkcji pod sprzedaż czy wdrażaniem systemów informatycznych w firmie produkcyjnej. Warta uwagi koncepcja Servitization, czyli oferowania przez producentów usług związanych ze swoimi produktami.

 

Przemysł 4.0 jest zagadnieniem, którego nie może zabraknąć w programie żadnej konferencji produkcyjnej. Prócz uwzględnienia go w sesji plenarnej, o Przemyśle 4.0 będziemy dyskutować w ramach naszej debaty. Przyczynkiem do dyskusji na ten temat stały się dla nas wyniki najnowszego badania przeprowadzonego przez BVL International - największego branżowego stowarzyszenia logistycznego na świecie. Pokazuje ono, że digitalizacja przemysłu ciągle budzi wiele wątpliwości. Podczas wydarzenia przekonamy się, co sądzą o tym zagadnieniu nasi paneliści.

 

Specjalną niespodzianką dla naszych gości, pragnących przy okazji udziału w wydarzeniu poszerzyć swoje umiejętności w zakresie kompetencji miękkich, przy współpracy z firmą Future Skills poszerzyć program wydarzenia o szkolenie "Rozwój lidera - Leadership". Będzie ono doskonałym uzupełnieniem wiedzy nabytej podczas części plenarnej konferencji i zapewni dużą dozę inspiracji oraz wskazówek, które warto wykorzystać w codziennej pracy ze swoimi zespołami w fabrykach. Udział w szkolenie nie jest związany z dodatkowymi kosztami.

 

Zostały jeszcze ostatnie miejsca na wydarzenie. Szczegóły związanej z konferencją oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie manufacturingsummit.pl.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.